Elsystem och sensorer
| Kvalitet | WP |
| Monteringssida | Fram eller bak |
SKU:
96009054
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Tandantal | 9 |
| Nominell effekt [kW] | 1,4 kW |
| Hålantal | 3 |
| Spänning | 12 V |
| Fläns Ø [mm] | 76 mm |
| Längd 1/ Längd 2 [mm] | 200 mm / 0 mm |
| Rotationsriktning | Rotation medsols |
SKU:
5228431969
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5228436119
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Kvalitet | WP |
| Monteringssida | Fram eller bak |
SKU:
96009045
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Monteringssida | Bak |
| Kvalitet | WP |
SKU:
96009061
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
5228432570
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Kvalitet | WP |
| Monteringssida | Bak |
SKU:
96009067
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
+Line
SKU:
190554092010
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228439826
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
96009002A1
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Växellådstyp | Manuell |
SKU:
5228433444
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5228349433
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
+Line
SKU:
300565103000
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bak |
| Kvalitet | WP |
SKU:
96009030
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
+Line
SKU:
570534123130
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228349202
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
+Line
SKU:
590561093020
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Polantal | 2 |
SKU:
5228432096
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
+Line
SKU:
140531123130
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Färg | Gul |
SKU:
5228435704
Stock Status:
Temporary Sold Out