Elsystem och sensorer
+Line
SKU:
220536103050
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
96009017A1
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Tandantal | 8 |
| Nominell effekt [kW] | 1,2 kW |
| Spänning | 12 V |
| Antal fästhål | 2 |
| Fläns Ø [mm] | 77 mm |
| Längd 1/ Längd 2 [mm] | 152 mm / 8,5 mm |
| Längd 3 [mm] | 24 mm |
| Rotationsriktning | Rotation medsols |
SKU:
5228431410
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Modellår | 1993-98 |
| Geografisk begränsad till | USA |
| Modell | CS |
| Färg | Vit |
SKU:
5228344971
Stock Status:
Temporary Sold Out
+Line
SKU:
550507092000
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bak |
| Till årsmodell | 12.1993 |
SKU:
5228349133
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
+Line
SKU:
570531114000
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Kvalitet | WP |
| Monteringssida | Fram |
SKU:
96009006
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Från årsmodell | 01.1978 |
| Till årsmodell | 12.1984 |
SKU:
5228349728
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5228432932
Stock Status:
Temporary Sold Out
+Line
SKU:
590524133020
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
+Line
SKU:
570534123000
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
+Line
SKU:
300551103000
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
+Line
SKU:
150552082130
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bak |
| Monteringssida | Fram |
| Kvalitet | WP |
SKU:
96009040
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Monteringssida | Bak |
| Kvalitet | WP |
SKU:
96009072
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Kvalitet | WP |
| Monteringssida | Fram |
SKU:
96009043
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Spänning [V] | 12 |
| Tandantal | 10 |
| Rotationsriktning | Rotation medsols |
| Fläns Ø [mm] | 76 |
| Antal fästhål | 3 |
| Startmotoreffekt | 1,1 |
| Kuggdrev-grundläge | 27 |
SKU:
5228433377
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
+Line
SKU:
570533133130
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Fram eller bak |
| Kvalitet | WP |
SKU:
96009044
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar