Generator
SKU:
5228346863
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Generator-laddström [A] | 140 |
| Från årsmodell | 01.2002 |
SKU:
5228344707
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Antal splines | 6 |
| Kompletteringsartikel/tilläggsinfo 2 | Specialverktyg krävs för montering |
| Avstånd första räfflan | 13 |
SKU:
5228435815
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Spänning | 14 |
| Bil-elsystem | För fordon med 12V elsystem |
| Generator-laddström [A] | 130 |
SKU:
5228344435
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Spänning | 12 V |
| Generator-laddström [A] | 150 |
| Kvalitet | +Line |
| Ribbantal | 5 |
| Bil-elsystem | För fordon med 12V elsystem |
| Remskivor Ø (mm) | 55,5 |
| Remskivor | Med frilöpande remskiva |
| Klämma | M8 B+ |
| Antal fästhål | 3 |
SKU:
5228431463
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
+Line
SKU:
155537090120
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
+Line
SKU:
255509120000
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Spänning | 14 |
| Generator-laddström [A] | 70 |
SKU:
5228343250
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
+Line
SKU:
155532120120
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
+Line
SKU:
135519100030
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bredd (mm) | 40,8 mm |
| Innerdiameter [mm] | 17 mm |
| Ytterdiameter [mm] | 58 mm |
SKU:
5228349596
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
+Line
SKU:
155563090120
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
+Line
SKU:
155527070120
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
+Line
SKU:
185509070050
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
+Line
SKU:
135581100030
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
+Line
SKU:
105505100050
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
+Line
SKU:
195582115050
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
+Line
SKU:
305560090000
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
+Line
SKU:
455518120000
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
+Line
SKU:
555019080010
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days