Generator
+Line
SKU:
135545120010
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
+Line
SKU:
455536150050
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
+Line
SKU:
595938110020
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228433913
Stock Status:
Temporary Sold Out
+Line
SKU:
5228430266
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Spänning | 14 |
| Generator-laddström [A] | 90 |
SKU:
5228343481
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Generator-laddström [A] | 140 A |
| Ribbantal | 6 |
| Hålantal | 3 |
| Spänning | 12 V |
SKU:
5228340087
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228343266
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Strömstyrka [A] | 140A |
| Motortyp | Diesel |
| Från årsmodell | 01.2002 |
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Spänning | 14 |
| Generator-laddström [A] | 80 |
SKU:
5228343998
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Bil-elsystem | För fordon med 12V elsystem |
| Spänning | 12 |
| Generator-laddström [A] | 100 |
| Flänsantal | 2 |
| Remskivor Ø (mm) | 66 |
| Klämma | M6 |
SKU:
5228433987
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Flänsantal | 6 |
| Generator-laddström [A] | 100 |
| Spänning | 12 |
| Remskivor | Flerspårsremskiva |
SKU:
5228434702
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5228343305
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
+Line
SKU:
845502120200
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
+Line
SKU:
305518180000
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
+Line
SKU:
155539085130
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
+Line
SKU:
195572100050
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Spänning | 14 |
| Generator-laddström [A] | 70 |
SKU:
5228433222
Stock Status:
Temporary Sold Out
+Line
SKU:
195568100050
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
+Line
SKU:
155604075130
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days