Kondensor
| Längd (mm) | 625 |
| Höjd (mm) | 415 |
| Bredd (mm) | 16 |
SKU:
5287348362
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Växellådstyp | manuell-/optionell automatväxel |
SKU:
5287435563
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Till årsmodell | 12.1993 |
SKU:
5287342396
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5287345492
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Nätmått | 585x380 |
| Inlopp-Ø [mm] | 14,6 mm |
| Utlopps-Ø [mm] | 14,6 mm |
SKU:
5287437931
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Längd (mm) | 540 |
| Höjd (mm) | 400 |
| Bredd (mm) | 25 |
SKU:
5287349403
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Längd (mm) | 594 |
| Bredd (mm) | 374 |
| Tjocklek (mm) | 26 |
SKU:
5287435758
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Nätmått | 560 x 418 x 26 |
SKU:
5287432149
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Kylarnätmått | 552 X 346 X 22 mm |
| Material | aluminium |
SKU:
5287348637
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Nätmått | 580x395 |
SKU:
5287437069
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Tjocklek (mm) | 16 |
| Bredd (mm) | 400 |
| Höjd (mm) | 580 |
SKU:
5287431579
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Längd (mm) | 572 |
| Bredd (mm) | 396 |
| Tjocklek (mm) | 26 |
SKU:
5287438737
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Inlopp-Ø [mm] | 11,9 mm |
| Utlopps-Ø [mm] | 8,6 mm |
| Nätmått | 632x392 |
SKU:
5287340217
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Nätmått | 660-375-16 |
SKU:
5287432027
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Inlopp-Ø [mm] | 11,6 mm |
| Utlopps-Ø [mm] | 11,6 mm |
SKU:
5287135552
Stock Status:
Temporary Sold Out