Motorkylning
| Kvalitet | Premium |
| Material | plast |
| Material | aluminium |
| Nätmått | 670x470 |
| Inlopp-Ø [mm] | 38 mm |
| Utlopps-Ø [mm] | 38 mm |
SKU:
5287438361
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 590 |
| Bredd (mm) | 388 |
| Tjocklek (mm) | 40 |
| Växellådstyp | Automat |
| Fordonsutrustning | För fordon med AC |
| Fordonsutrustning | För fordon utan AC |
SKU:
5287431450
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Upptill |
| Diameter (mm) | 45 |
SKU:
5287437347
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5287430765
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5226433556
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Upptill |
SKU:
5287437083
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Växellådstyp | Automat |
| Tjocklek (mm) | 32 |
| Bredd (mm) | 590 |
| Höjd (mm) | 498 |
| Från årsmodell | 01.1985 |
SKU:
5287433853
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Motortyp | Bensinmotor |
| Monteringssida | Upptill |
| Till årsmodell | 12.2001 |
SKU:
5287435433
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Tandantal | 19 |
| Vikt (kg) | 0.855 |
| Typ av drivning | Mekanisk |
| Remskivor Ø (mm) | 56,2 |
| Remskivor | Med remskiva |
| Impellerdiameter [mm] | 72 |
SKU:
5226434216
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Modellår | 2006-10 |
| Motorkod | B284 |
SKU:
5287342478
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Tjocklek (mm) | 32 |
| Bredd (mm) | 388 |
| Längd (mm) | 590 |
| Växellådstyp | Manuell |
SKU:
5287431355
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Motortyp | Bensinmotor |
| Gängmått | 12*1,5 mm |
| Färg | Blå |
| Polantal | 2 |
SKU:
5228343132
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Öppningstemperatur [°C] | 91 |
| Från årsmodell | 01.1975 |
| Till årsmodell | 12.1978 |
SKU:
5226433277
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter 1 [mm] | 388 mm |
| Nominell effekt (W) | 360 W |
SKU:
5287432880
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5226430023
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Cylinderantal | 6 |
| Växellådstyp | Automat |
| Längd (mm) | 590 |
| Bredd (mm) | 498 |
| Tjocklek (mm) | 32 |
| Fordonsutrustning | För fordon med AC |
| Fordonsutrustning | För fordon utan AC |
SKU:
5287433739
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5287436854
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5221345513
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5287433083
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Växellådstyp | Manuell |
| Längd (mm) | 590 |
| Bredd (mm) | 388 |
| Tjocklek (mm) | 32 |
SKU:
5287431353
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days