Styrled
Styrled, yttre vänster
| Monteringssida | Vänster fram |
| Från årsmodell | 01.2003 |
| Till årsmodell | 12.2008 |
Artikelnr:
5261341423
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Styrled, inre höger/vänster
| Monteringssida | Höger eller vänster |
| Monteringssida | Framaxel |
| Axelutförande | TRW |
| Längd (mm) | 270 |
| Vikt (kg) | 0,6 |
| Yttergänga (mm) | M14 x 2,00 RHT M |
| Gängmodell | Med högergänga |
Artikelnr:
5261430020
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Styrled, inre höger
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger |
| Position | Yttre |
| Längd (mm) | 343 mm |
| Konmått (mm) | 12,57 mm |
| Rör-Ø [mm] | 18 mm |
Artikelnr:
5261438597
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Styrled, inre höger/vänster
| Monteringssida | Höger fram |
| Monteringssida | Vänster fram |
| Från årsmodell | 01.1986 |
| Till årsmodell | 12.1993 |
| Fordonsutrustning | För fordon med servostyrning |
Artikelnr:
5261340030
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Styrled, yttre höger
| Monteringssida | Höger |
| Monteringssida | Framaxel |
| Längd (mm) | 100 mm |
| Konmått (mm) | 12,5 mm |
Artikelnr:
5261434500
Lagerstatus:
Tillfälligt slut
Styrled, yttre vänster
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger |
| Gängmått 1 | M10x1,5 |
| Gängmått 2 | M16x1,5 |
| Längd (mm) | 100 mm |
Artikelnr:
5261434501
Lagerstatus:
Tillfälligt slut
Styrled, yttre höger
| Monteringssida | Höger |
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Ytter |
| Längd (mm) | 258 |
| Konmått (mm) | 12 |
Artikelnr:
5261434499
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Styrled, yttre höger
Artikelnr:
5261434582
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Styrled, yttre vänster
| Monteringssida | Yttre |
| Monteringssida | Vänster |
| Monteringssida | Framaxel |
| Längd (mm) | 67 |
| Vikt (kg) | 0,46 |
| Konmått (mm) | 13,2 |
| Innergänga (mm) | M16 x 2,00 RHT F |
Artikelnr:
5261340041
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Styrled, yttre höger
| Monteringssida | Yttre |
| Monteringssida | Höger |
| Monteringssida | Framaxel |
| Längd (mm) | 67 |
| Vikt (kg) | 0,45 |
| Konmått (mm) | 13,2 |
| Innergänga (mm) | M16 x 2,00 LHT F |
Artikelnr:
5261340042
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Styrled
Artikelnr:
5261436231
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Styrled, inre höger/vänster
| Monteringssida | Höger eller vänster |
| Monteringssida | Framaxel |
| För tillverkare | SMI |
| Vikt (kg) | 0,5 |
| Gängmått | M14x2,0 RHT |
| Gängmått | M16x1,5 RHT |
Artikelnr:
5261430340
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Styrled, inre höger/vänster
| Monteringssida | Höger eller vänster |
| Monteringssida | inre |
| Monteringssida | Framaxel |
| Längd (mm) | 280 |
| Yttergänga 1 [mm] | M16 x 1,50 RHT M |
| Yttergänga 2 [mm] | M18 x 1,50 RHT M |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | Hastighetsberoende |
Artikelnr:
5261436255
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Styrled, yttre vänster
Artikelnr:
5261434576
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Styrled, inre höger/vänster
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | inre |
| Monteringssida | Höger eller vänster |
| Längd (mm) | 170 |
| Fordonsutrustning | För fordon med servostyrning |
Artikelnr:
5261430330
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Styrled, yttre höger
Artikelnr:
5261344522
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Styrled, inre höger/vänster
| Monteringssida | Höger eller vänster |
| Monteringssida | inre |
| Monteringssida | Framaxel |
| Längd (mm) | 305 |
| Vikt (kg) | 0,68 |
| Yttergänga (mm) | M14 x 1,50 RHT M |
Artikelnr:
5261340180
Lagerstatus:
Tillfälligt slut
Styrled, yttre vänster
Artikelnr:
5261344521
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Styrled, yttre höger/vänster
| Monteringssida | Höger fram |
| Monteringssida | Vänster fram |
| Från årsmodell | 01.1998 |
| Till årsmodell | 12.2001 |
| Monteringssida | Höger eller vänster |
| Monteringssida | Yttre |
| Monteringssida | Fram |
| Monteringssida | Framaxel |
| Längd (mm) | 74 |
| Vikt (kg) | 0,37 |
| Gängmått | M 12 |
| Konmått (mm) | 13,4 |
| Innergänga (mm) | M14 x 1,50 RHT F |
| Vänster-/Högerstyrning | För vänster-/högerstyrd |
Artikelnr:
5261340140
Lagerstatus:
Tillfälligt slut
Styrled, inre höger/vänster
| Monteringssida | Höger eller vänster |
| Monteringssida | Framaxel |
| Bromsstorlek (tum) | 18 |
| Bromsstorlek (tum) | 19 |
| Vikt (kg) | 0,61 |
| Gängmått | M14 x 1,50 RHT M |
Artikelnr:
5261344238
Lagerstatus:
Tillfälligt slut