Styrled
Styrled, yttre höger/vänster
| Monteringssida | Yttre |
| Monteringssida | Höger eller vänster |
| Monteringssida | Upptill |
| Monteringssida | Framaxel |
| Konisk stigning | 1/8 |
| Längd (mm) | 74 |
| Vikt (kg) | 0,37 |
| Konmått (mm) | 13,3 |
| Innergänga (mm) | M12 x 1,25 RHT F |
Artikelnr:
5261430044
Lagerstatus:
Tillfälligt slut
Styrled, inre höger/vänster
| Monteringssida | Höger eller vänster |
| Monteringssida | Framaxel |
| Längd (mm) | 156 |
| Vikt (kg) | 0,42 |
| Yttergänga (mm) | M14 x 2,00 RHT M |
Artikelnr:
5261430380
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Styrled, yttre höger/vänster
Artikelnr:
5261020006
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Styrled, yttre höger
| Monteringssida | Höger |
| Monteringssida | Framaxel |
| Längd (mm) | 233 |
| Vikt (kg) | 0,91 |
| Innergänga (mm) | M14 x 2 RHT F |
Artikelnr:
5261430152
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Styrled, yttre vänster
| Från årsmodell | 01.2001 |
| Monteringssida | Vänster |
| Monteringssida | Yttre |
| Längd (mm) | 258 |
Artikelnr:
5261434191
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Styrled, yttre höger/vänster
| Monteringssida | Höger fram |
| Monteringssida | Vänster fram |
| Till årsmodell | 12.1974 |
Artikelnr:
5261343347
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Styrled, inre höger/vänster
| Monteringssida | Höger fram |
| Monteringssida | Vänster fram |
| Monteringssida | inre |
| Från årsmodell | 01.1998 |
| Till årsmodell | 12.2001 |
Artikelnr:
5261340120
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Styrled, yttre, fram vänster
| Längd (mm) | 110 |
| Innergänga (mm) | M16 x 1,5 mm |
| Yttergänga (mm) | M10 x 1,5 mm |
| Nyckelvidd | 15 |
| Monteringssida | Framaxel vänster |
Artikelnr:
5261437781
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Styrled, yttre höger
Artikelnr:
5261437112
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Styrled, yttre höger
| Monteringssida | Höger fram |
| Från årsmodell | 01.2006 |
| Till årsmodell | 12.2008 |
Artikelnr:
5261342255
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Styrled, yttre vänster
| Monteringssida | Vänster fram |
| Från årsmodell | 01.2006 |
| Till årsmodell | 12.2008 |
Artikelnr:
5261342254
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Styrled, yttre, fram höger
| Längd (mm) | 110 |
| Innergänga (mm) | M16 x 1,5 mm |
| Yttergänga (mm) | M10 x 1,5 mm |
| Nyckelvidd | 15 |
| Monteringssida | Framaxel höger |
Artikelnr:
5261437819
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Styrled, inre höger/vänster
| Monteringssida | Höger eller vänster |
| Monteringssida | Framaxel |
| Längd (mm) | 130 |
| Vikt (kg) | 0,48 |
| Innergänga (mm) | M14 x 1,50 RHT F |
Artikelnr:
5261020008
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Styrled, yttre höger/vänster
| Monteringssida | Höger eller vänster |
Artikelnr:
5261430034
Lagerstatus:
Tillfälligt slut
Dammtätning för styrstag / P-ände
| Innerdiameter 1 [mm] | 10 |
| Innerdiameter 2 [mm] | 25 |
Artikelnr:
5261430877
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Styrled, yttre vänster
| Monteringssida | Vänster |
| Monteringssida | Framaxel |
| Längd (mm) | 233 |
| Vikt (kg) | 0,87 |
| Innergänga (mm) | M14 x 2 RHT F |
Artikelnr:
5261430151
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Styrled, inre höger/vänster
Artikelnr:
5261430130
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Styrled, yttre höger
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger |
| Position | Yttre |
Artikelnr:
5261140022
Lagerstatus:
Tillfälligt slut
Styrled, inre höger
Artikelnr:
5261435296
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Styrled, yttre vänster
| Längd (mm) | 180 mm |
| Gängmått | M10x1,25 |
| Innergänga (mm) | M14x1,5 mm |
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Vänster |
| Monteringssida | Yttre |
Artikelnr:
5261140031
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar