Styrled
Styrled, yttre vänster
| Monteringssida | Framaxel vänster |
| Gängmodell | Med vänstergänga |
Artikelnr:
5261439291
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Styrled, inre höger/vänster
| Monteringssida | Höger eller vänster |
| Monteringssida | Framaxel |
| Längd (mm) | 305 |
| Vikt (kg) | 0,6 |
| Yttergänga (mm) | M12 x 1,25 RHT M |
Artikelnr:
5261430190
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Styrled, inre höger/vänster
| Monteringssida | Höger eller vänster |
| Monteringssida | Framaxel |
| Fordonsutrustning | För fordon med servostyrning |
| Längd (mm) | 250 |
| Vikt (kg) | 0,58 |
| Yttergänga (mm) | M14 x 2,00 RHT M |
Artikelnr:
5261430014
Lagerstatus:
Tillfälligt slut
Styrled, yttre höger/vänster
Artikelnr:
5261029811
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Styrled, inre höger/vänster
| Monteringssida | Höger eller vänster |
| Monteringssida | Mitt |
| Monteringssida | Framaxel |
| Längd (mm) | 290 |
| Vikt (kg) | 0,6 |
| Yttergänga (mm) | M12 x 1,25 RHT M |
Artikelnr:
5261430150
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Styrled, yttre höger/vänster
Artikelnr:
5261050028
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Styrled, yttre höger/vänster
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
| Position | Yttre |
| Innergänga (mm) | M12x1,25 mm |
| Gängmått | M12x1,25 mm |
Artikelnr:
5261240028
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Styrled, inre höger/vänster
| Monteringssida | Höger eller vänster |
| Monteringssida | inre |
| Monteringssida | Upptill |
| Monteringssida | Framaxel |
| Längd (mm) | 305 |
| Vikt (kg) | 0,62 |
| Yttergänga (mm) | M12 x 1,25 RHT M |
Artikelnr:
5261430140
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Styrled, inre vänster
Artikelnr:
5261435195
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Styrled, yttre höger/vänster
| Monteringssida | Höger och Vänster |
| Monteringssida | Framaxel |
| Position | Yttre |
| Längd (mm) | 94 mm |
| Innergänga (mm) | M14x1,5 mm |
| Gängmått | M12x1,25 |
| Gängmodell | Med högergänga |
Artikelnr:
5261240048
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Styrled, inre höger/vänster
| Monteringssida | Vänster fram |
| Monteringssida | Höger fram |
| Längd (mm) | 300 |
| Tillverkningsår från | 2004.01 |
| Tillverkningsår till | 2006.12 |
Artikelnr:
5261347434
Lagerstatus:
Tillfälligt slut
Styrled, yttre höger
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger |
| Monteringssida | Yttre |
| Längd (mm) | 180 mm |
| Gängmått | M10x1,25 |
| Innergänga (mm) | M14x1,5 mm |
Artikelnr:
5261140032
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Styrled, yttre höger
| Gängmodell | Med högergänga |
| Monteringssida | Framaxel höger |
Artikelnr:
5261439290
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Styrled, yttre vänster
| Innergänga (mm) | 14 x 1,5 mm |
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Vänster |
| Position | Yttre |
Artikelnr:
5261140021
Lagerstatus:
Tillfälligt slut
Styrled, yttre vänster
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Vänster |
| Vänster-/Högerstyrning | För vänster-/högerstyrd |
| Längd (mm) | 215 mm |
| Gängmått | M10x1 |
| Innergänga (mm) | M14x1,5 mm |
Artikelnr:
5261050101
Lagerstatus:
Tillfälligt slut
Styrled, inre vänster
Artikelnr:
5261438596
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Styrled, yttre vänster
| Längd (mm) | 245,5 mm |
| Innergänga (mm) | M14x1,5 mm |
| Gängmått | M12x1,5 |
| Vänster-/Högerstyrning | För vänster-/högerstyrd |
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Vänster |
Artikelnr:
5261050025
Lagerstatus:
Tillfälligt slut
Styrled, yttre höger
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger |
| Längd (mm) | 215 mm |
| Gängmått | M10x1 |
| Innergänga (mm) | M14x1,5 mm |
| Vänster-/Högerstyrning | För vänster-/högerstyrd |
Artikelnr:
5261050102
Lagerstatus:
Tillfälligt slut
Styrled, inre höger/vänster
| Monteringssida | Vänster fram |
| Monteringssida | Höger fram |
Artikelnr:
5261347485
Lagerstatus:
Tillfälligt slut
Styrled
Artikelnr:
5261436232
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar