Startmotor
Startmotor
| Spänning | 12 V |
| Nominell effekt [kW] | 1,7 kW |
| Tandantal | 9 |
| Antal fästhål | 3 |
| Fläns Ø [mm] | 76 mm |
| Längd 1/ Längd 2 [mm] | 203 mm / 0 mm |
| Rotationsriktning | Rotation medsols |
Artikelnr:
5228432104
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Startmotor
+Line
Artikelnr:
450509093050
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Startmotor
+Line
Artikelnr:
150536103130
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Startmotor
+Line
Artikelnr:
590551122010
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Startmotor
+Line
Artikelnr:
830901082130
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Startmotor
+Line
Artikelnr:
570538123130
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Startmotor
+Line
Artikelnr:
300512103010
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Startmotor
+Line
Artikelnr:
300574102010
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Startmotor
+Line
Artikelnr:
300562103010
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Startmotor
| Spänning | 12 V |
| Antal fästhål | 2 |
| Tandantal | 10 |
| Fläns Ø [mm] | 82 mm |
| Nominell effekt [kW] | 2 kW |
| Längd 1/ Längd 2 [mm] | 193 mm / 18 mm |
| Rotationsriktning | Rotation medsols |
Artikelnr:
5228341255
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Startmotor
| Spänning | 12 V |
| Tandantal | 9 |
| Antal fästhål | 2 |
| Rotationsriktning | Rotation medsols |
| Fläns Ø [mm] | 76 mm |
| Längd 1/ Längd 2 [mm] | 190.0 / 20.0 mm |
| Nominell effekt [kW] | 1,4 kW |
Artikelnr:
5228341837
Lagerstatus:
Tillfälligt slut
Startmotor
| Spänning | 12 V |
| Tandantal | 9 |
| Antal fästhål | 2 |
| Rotationsriktning | Rotation medsols |
| Fläns Ø [mm] | 76,2 mm |
| Längd 1/ Längd 2 [mm] | 175 mm / 18 mm |
| Nominell effekt [kW] | 1,4 kW |
Artikelnr:
5228341960
Lagerstatus:
Tillfälligt slut
Startmotor
| Spänning | 12 V |
| Nominell effekt [kW] | 1,1 kW |
| Tandantal | 9 |
| Antal fästhål | 2 |
| Fläns Ø [mm] | 89 mm |
| Längd 1/ Längd 2 [mm] | 215 mm / 6,5 mm |
| Längd 3 [mm] | 31 mm |
| Rotationsriktning | Rotation medsols |
Artikelnr:
5228341034
Lagerstatus:
Tillfälligt slut
Startmotor
Artikelnr:
5228260471
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Startmotor
| Spänning [V] | 12 |
| Tandantal | 9 |
| Nominell effekt [kW] | 1,0 |
Artikelnr:
5228341159
Lagerstatus:
Tillfälligt slut
Startmotor
| Spänning | 12 V |
| Tandantal | 10, 11 |
| Nominell effekt [kW] | 1,7 kW |
| Längd 1/ Längd 2 [mm] | 230 mm / 0 mm |
| Rotationsriktning | Rotation medsols |
| Fläns Ø [mm] | 66 mm |
| Antal fästhål | 3 |
| Längd 3 [mm] | 19 mm |
Artikelnr:
5228431811
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Startmotor
| Spänning | 12 V |
| Nominell effekt [kW] | 1,1 kW |
| Tandantal | 9 |
| Antal fästhål | 3 |
| Fläns Ø [mm] | 82 mm |
| Längd 1/ Längd 2 [mm] | 233 mm / 0 mm |
| Längd 3 [mm] | 29 mm |
Artikelnr:
5228431033
Lagerstatus:
Tillfälligt slut
Startmotor
+Line
Artikelnr:
190914082050
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Startmotor
| Spänning | 12 V |
| Nominell effekt [kW] | 1,9 kW |
| Tandantal | 11 |
| Antal fästhål | 4 |
| Fläns Ø [mm] | N/A |
| Längd 1/ Längd 2 [mm] | 200 mm/ -2 mm |
| Rotationsriktning | Rotation medsols |
Artikelnr:
5228432300
Lagerstatus:
Tillfälligt slut
Startmotor
| Spänning | 12 |
| Nominell effekt [kW] | 1,4 |
Artikelnr:
5228431947
Lagerstatus:
Tillfälligt slut