Startmotor
Startmotor
+Line
Artikelnr:
140531123130
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Startmotor
| Tandantal | 8 |
| Nominell effekt [kW] | 1,2 kW |
| Spänning | 12 V |
| Antal fästhål | 2 |
| Fläns Ø [mm] | 77 mm |
| Längd 1/ Längd 2 [mm] | 152 mm / 8,5 mm |
| Längd 3 [mm] | 24 mm |
| Rotationsriktning | Rotation medsols |
Artikelnr:
5228431410
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Startmotor
+Line
Artikelnr:
220536103050
Lagerstatus:
Tillfälligt slut
Startmotor
+Line
Artikelnr:
550507092000
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Startmotor
+Line
Artikelnr:
570531114000
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Startmotor
+Line
Artikelnr:
590524133020
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Startmotor
+Line
Artikelnr:
300551103000
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Startmotor
+Line
Artikelnr:
570534123000
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Startmotor
+Line
Artikelnr:
150552082130
Lagerstatus:
Tillfälligt slut
Startmotor
| Spänning [V] | 12 |
| Tandantal | 10 |
| Rotationsriktning | Rotation medsols |
| Fläns Ø [mm] | 76 |
| Antal fästhål | 3 |
| Startmotoreffekt | 1,1 |
| Kuggdrev-grundläge | 27 |
Artikelnr:
5228433377
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Startmotor
+Line
Artikelnr:
570533133130
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Startmotor
| Motorkod | B207 |
| Tillverkningsår till | 2006 |
Artikelnr:
5228346245
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Startmotor
| Modellår | 2006-2011 |
| Motorkod | B207 |
Artikelnr:
5228349317
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Startmotor
| Spänning | 12 V |
| Nominell effekt [kW] | 1,1 kW |
| Tandantal | 9 |
| Antal fästhål | 3 |
| Fläns Ø [mm] | 82 mm |
| Längd 1/ Längd 2 [mm] | 243 mm / 3 mm |
| Längd 3 [mm] | 28 mm |
| Rotationsriktning | Rotation medsols |
Artikelnr:
5228431453
Lagerstatus:
Tillfälligt slut
Startmotor
+Line
Artikelnr:
590520103010
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Startmotor
+Line
Artikelnr:
200549102010
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Startmotor
| Spänning [V] | 12 |
| Tandantal | 9 |
| Nominell effekt [kW] | 2,2 |
| Längd 1/ Längd 2 [mm] | 273 mm / 20 mm |
| Fläns Ø [mm] | 82,4 |
| Antal fästhål | 2 |
| Längd 3 [mm] | 28 |
Artikelnr:
5228431188
Lagerstatus:
Tillfälligt slut
Startmotor
| Spänning | 12 V |
| Nominell effekt [kW] | 1,6 kW |
| Tandantal | 11 |
| Antal fästhål | 3 |
| Fläns Ø [mm] | 66 mm |
| Längd 1/ Längd 2 [mm] | 205 mm / -1 mm |
| Längd 3 [mm] | 18 mm |
| Rotationsriktning | Rotation medsols |
Artikelnr:
5228432304
Lagerstatus:
Tillfälligt slut
Startmotor
+Line
Artikelnr:
810538112020
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Startmotor
+Line
Artikelnr:
550585132050
Lagerstatus:
Tillfälligt slut