Startmotor
Startmotor
| Spänning | 12 V |
| Från årsmodell | 01.1997 |
| Till årsmodell | 12.2004 |
| Nominell effekt [kW] | 1,7 kW |
| Tandantal | 11 |
| Antal fästhål | 3 |
| Fläns Ø [mm] | 68 mm |
| Längd 1/ Längd 2 [mm] | 205 mm / N/A |
| Längd 3 [mm] | 20 mm |
| Rotationsriktning | Rotation medsols |
Artikelnr:
5228431925
Lagerstatus:
Tillfälligt slut
Startmotor
+Line
Artikelnr:
130506092080
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Startmotor
+Line
Artikelnr:
140529083130
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Startmotor
+Line
Artikelnr:
200545112050
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Startmotor
+Line
Artikelnr:
300520094050
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Startmotor
| Spänning | 12 V |
| Nominell effekt [kW] | 0,9 kW |
| Tandantal | 9 |
| Antal fästhål | 3 |
| Fläns Ø [mm] | 66 mm |
| Längd 1/ Längd 2 [mm] | 173 mm / 9,5mm |
| Längd 3 [mm] | 20 mm |
| Rotationsriktning | Rotation medsols |
Artikelnr:
5228431187
Lagerstatus:
Tillfälligt slut
Startmotor
| Spänning | 12 V |
| Nominell effekt [kW] | 1,9 kW |
| Tandantal | 11 |
| Antal fästhål | 3 |
| Fläns Ø [mm] | 65 mm |
| Längd 1/ Längd 2 [mm] | 234 mm / 0 mm |
| Rotationsriktning | Rotation medsols |
Artikelnr:
5228431182
Lagerstatus:
Tillfälligt slut
Startmotor
| Spänning | 12 V |
| Nominell effekt (W) | 1,1 kW |
| Tandantal | 9,10 |
| Antal fästhål | 4 |
| Fläns Ø [mm] | 66 mm |
| Längd 1/ Längd 2 [mm] | 170 mm / -1 mm |
| Längd 3 [mm] | 18 mm |
| Rotationsriktning | Rotation medsols |
Artikelnr:
5228431827
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Startmotor
| Spänning | 12 V |
| Tandantal | 9 |
| Nominell effekt [kW] | 2 kW |
| Längd 1/ Längd 2 [mm] | 180 mm / 21 mm |
| Rotationsriktning | Rotation medsols |
| Fläns Ø [mm] | 82,5 mm |
| Antal fästhål | 2 |
| Längd 3 [mm] | 28 mm |
Artikelnr:
5228432100
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Startmotor
+Line
Artikelnr:
590576113000
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Startmotor
+Line
Artikelnr:
570518104000
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Startmotor
| Längd 3 [mm] | 26 mm |
| Längd 1/ Längd 2 [mm] | 190 mm / 35 mm |
| Fläns Ø [mm] | 82,5 mm |
| Nominell effekt [kW] | 1,7 kW |
| Spänning | 12 V |
| Rotationsriktning | Rotation medsols |
| Tandantal | 9 |
| Antal fästhål | 2 |
Artikelnr:
5228432201
Lagerstatus:
Tillfälligt slut
Startmotor
+Line
Artikelnr:
210533112050
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Startmotor
+Line
Artikelnr:
190594092050
Lagerstatus:
Tillfälligt slut
Startmotor
+Line
Artikelnr:
440501092000
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Startmotor
| Tandantal | 9 |
| Nominell effekt [kW] | 1,4 kW |
| Hålantal | 3 |
| Spänning | 12 V |
| Fläns Ø [mm] | 76 mm |
| Längd 1/ Längd 2 [mm] | 200 mm / 0 mm |
| Rotationsriktning | Rotation medsols |
Artikelnr:
5228431969
Lagerstatus:
Tillfälligt slut
Startmotor
+Line
Artikelnr:
190554092010
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Startmotor
+Line
Artikelnr:
300565103000
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Startmotor
+Line
Artikelnr:
570534123130
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Startmotor
+Line
Artikelnr:
590561093020
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar