Bromssystem
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 295,5 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 44 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 26 |
| Minimum tjocklek [mm] | 24 |
| Hålantal | 5 |
| Innerdiameter [mm] | 146,5 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 114,3 |
| Centreringsdiameter [mm] | 68 |
| Hål-Ø [mm] | 12,7 |
SKU:
5251279902
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Fram |
| Längd (mm) | 218 mm |
| Gängmått 1 | M 3/8 24 |
| Gängmått 2 | M 3/8 24 |
SKU:
5252345254
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Längd 1/ Längd 2 [mm] | 1908 / 833 |
| Bromstyp | Skivor/trummor |
SKU:
5255349227
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bredd (mm) | 25 mm |
| Diameter (mm) | 178 mm |
SKU:
5255432874
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (mm) | 288 mm |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 25 mm |
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Hålantal | 5 |
| Hålantal 2 | 9 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 112 mm |
| Hål-Ø | 15,4 mm |
| Monteringssida | Framaxel |
SKU:
5251022088
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bredd (mm) | 61,6 |
| Bromstyp | Skiva |
| Tjocklek (mm) | 18,7 |
| Monteringssida | Bak |
| Vikt (kg) | 1,31 |
| Längd (mm) | 122,9 |
| Minimum tjocklek [mm] | 18,7 |
| Längd 1 [mm] | 122,9 |
| Bredd 1 (mm) | 63,6 |
SKU:
5251434330
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251342187
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Fram |
| Bromssystem | Lucas-Girling |
| Längd (mm) | 67 |
SKU:
5251992048
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (mm) | 260 mm |
SKU:
5251421488
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 292 |
| Monteringssida | Bakaxel |
| Höjd (mm) | 62 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 16 |
| Minimum tjocklek [mm] | 14 |
| Hålantal | 5 |
| Innerdiameter [mm] | 172 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 114,3 |
| Centreringsdiameter [mm] | 68 |
| Hål-Ø [mm] | 12,7 |
SKU:
5251279009
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bak |
SKU:
5251992230
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251990125
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bredd (mm) | 72,86 |
| Bromstyp | Skiva |
| Tjocklek (mm) | 18,5 |
| Monteringssida | Fram |
| Vikt (kg) | 2,05 |
| Längd (mm) | 156,35 |
| Minimum tjocklek [mm] | 18,5 |
SKU:
5251432029
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bredd (mm) | 43,1 |
| Bromstyp | Skiva |
| Tjocklek (mm) | 15,1 |
| Monteringssida | Bak |
| Längd (mm) | 95,1 |
| Slitvarningskontakt | exkl. slitvarningskontakt |
| Slitvarningskontakt | Ej förberedd för slitvarningsvisare |
| Allmän information | med bromsoksskruvar |
SKU:
5251434553
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bak |
| Bromsskivetyp | Solid |
| Diameter (mm) | 260 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 10 |
| Borrbild/Hålantal | 4/6 |
| Höjd (mm) | 41 |
| Minimum tjocklek [mm] | 8,4 |
| Centreringsdiameter [mm] | 90 |
SKU:
5251431298
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251342186
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bredd (mm) | 63,3 |
| Tjocklek (mm) | 16 |
| Monteringssida | Fram |
| Längd (mm) | 98,3 |
SKU:
5251431739
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bredd (mm) | 53,5 |
| Bromstyp | Skiva |
| Tjocklek (mm) | 13,3 |
| Monteringssida | Bak |
| Längd (mm) | 90 |
SKU:
5251431829
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 555 |
| Monteringssida | Fram |
| Monteringssida | Höger |
| Monteringssida | Vänster |
SKU:
5252346474
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 13 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 44 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 22,0 |
| Minimum tjocklek [mm] | 19,8 |
| Hålantal | 4 |
| Innerdiameter 1 [mm] | 125 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 100 |
| Centreringsdiameter [mm] | 61 |
SKU:
5251279007
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days