Bromssystem
| Bromstyp | Skiva |
| Längd (mm) | 245 |
SKU:
5255435598
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5078870
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
5251999772
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Höger |
| Monteringssida | Vänster |
| Längd (i tum) | 1900 |
| Längd 1 [mm] | 1920 |
| Från årsmodell | 01.2000 |
SKU:
5255435316
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bredd (mm) | 70,77 |
| Bromstyp | Skiva |
| Tjocklek (mm) | 18,3 |
| Monteringssida | Fram |
| Vikt (kg) | 1,92 |
| Längd (mm) | 155,2 |
| Minimum tjocklek [mm] | 18,3 |
| Slitvarningskontakt | exkl. slitvarningskontakt |
| Längd 1 [mm] | 156,3 |
| Bredd 1 (mm) | 60,6 |
SKU:
5251347049
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromssystem | ATE |
| Gängmått | 10 x 1 (3) |
SKU:
5251436987
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Fram |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 28 mm |
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Centreringsdiameter [mm] | 72 mm |
| Höjd (mm) | 48,2 mm |
| Hål-Ø | 13 mm |
| Hålantal | 5 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 114,3 mm |
| Innerdiameter [mm] | 143 mm |
| Minimum tjocklek [mm] | 26 mm |
| Diameter (mm) | 320 mm |
SKU:
5251240903
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Borrbild/Hålantal | 4 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 10,2 |
| Bromsskivetyp | Solid |
| Centreringsdiameter [mm] | 63,5 |
| Diameter (mm) | 253 |
| Höjd (mm) | 33 |
| Minimum tjocklek [mm] | 8,9 |
| Monteringssida | Bak |
SKU:
5251131276
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 336 |
| Monteringssida | Fram |
| Höjd (mm) | 52 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 28 |
| Minimum tjocklek [mm] | 26 |
| Borrbild/Hålantal | 5/6 |
| Centreringsdiameter [mm] | 64 |
SKU:
5251439057
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (mm) | 60 mm |
| Bromssystem | ATE |
| För bromsskivediameter (mm) | 315 |
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
SKU:
5251432178
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter 1/diameter 2 (mm) | 280 / 75 |
| För bromsskivediameter (mm) | 258 |
| Kvalitet | WP |
| Monteringssida | Bakaxel höger |
SKU:
8116878
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Monteringssida | Höger fram |
| Ytterdiameter 1 [mm] | 310 |
| Innerdiameter 1 [mm] | 137 |
SKU:
5251435114
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251401878
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Monteringssida | Fram |
| Längd 1/ Längd 2 [mm] | 1985/1825 |
| Chassinummer från | 52294 |
SKU:
5255433827
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bredd (mm) | 123 |
| Höjd (mm) | 44,9 |
| Tjocklek 1 [mm] | 17,3 |
SKU:
5251051281
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (mm) | 60 mm |
| Bromssystem | ATE |
SKU:
5251430151
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251401882
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Ytterdiameter 1 [mm] | 185 |
| Innerdiameter 1 [mm] | 112 |
SKU:
5251430388
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Fram |
| Monteringssida | Höger |
| Diameter (mm) | 57 |
| Bromsoksutförande | Bromssadel (1-kolvs) |
SKU:
5251345311
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | Levereras utan fjäder |
SKU:
5251422964
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days