Bromssystem
| Längd (mm) | 297 |
| Monteringssida | Bak |
| Yttergänga 1 [mm] | M10*1 |
| Innergänga 1 [mm] | M10*1 |
| Nyckelvidd | 14714 |
SKU:
5252439896
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bak |
| Diameter (mm) | 40 |
| Antal som behövs till en bil | 2 |
SKU:
5251433513
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger |
| Längd 1/ Längd 2 [mm] | 1630 / 1465 |
| Från årsmodell | 01.1991 |
| Till årsmodell | 12.1993 |
SKU:
5255349230
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger bak |
| Längd 1/ Längd 2 [mm] | 1620/1472 |
| Från årsmodell | 01.2001 |
| Till årsmodell | 12.2004 |
SKU:
5255434538
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Ytterdiameter 1 [mm] | 185 |
| Innerdiameter 1 [mm] | 112 |
SKU:
5251430389
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bak |
| Diameter (mm) | 38 |
| Reservdelar | Utan kolvar |
| Bromssystem | Lucas / Girling |
SKU:
5251434440
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5252437705
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251022671
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter 1/diameter 2 (mm) | 335/75 |
| Monteringssida | Höger bak |
| Ytterdiameter 1 [mm] | 335 |
| Innerdiameter 1 [mm] | 75 |
SKU:
5251436483
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bak |
| Diameter (mm) | 283,5 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 10 |
| Borrbild/Hålantal | 5/10 |
| Höjd (mm) | 35,5 |
| Minimum tjocklek [mm] | 8 |
| Centreringsdiameter [mm] | 68 |
| Bromsskivetyp | Solid |
SKU:
5251431554
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 239 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 39 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 20 |
| Minimum tjocklek [mm] | 18 |
| Hålantal | 4 |
| Innerdiameter [mm] | 123,8 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 100 |
| Centreringsdiameter [mm] | 65 |
| Hål-Ø [mm] | 13,6 |
SKU:
5251422009
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 239 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 34,5 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 18 |
| Minimum tjocklek [mm] | 16 |
| Hålantal | 4 |
| Innerdiameter [mm] | 125 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 100 |
| Centreringsdiameter [mm] | 65 |
| Hål-Ø [mm] | 13,6 |
SKU:
5251422421
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Modellår | 1985-89 |
| Växellåds-ID | 323504-- |
| Vänster-/Högerstyrning | För vänsterstyrd |
SKU:
5241345001
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5251342089
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Tillverkningsår till | -12.12 |
| Monteringssida | Fram |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 25 mm |
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Centreringsdiameter [mm] | 72 mm |
| Höjd (mm) | 48,4 mm |
| Hål-Ø | 13 mm |
| Hålantal | 5 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 114,3 mm |
| Innerdiameter [mm] | 142,8 mm |
| Minimum tjocklek [mm] | 23 mm |
| Diameter (mm) | 299 mm |
SKU:
5251240912
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 273,5 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 47,5 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 24 |
| Minimum tjocklek [mm] | 22 |
| Hålantal | 5 |
| Innerdiameter [mm] | 143 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 114,3 |
| Centreringsdiameter [mm] | 72 |
| Hål-Ø [mm] | 13 |
SKU:
5251240209
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bredd (mm) | 87 |
| Tjocklek (mm) | 16,5 |
| Höjd (mm) | 66,9 |
| Slitvarningskontakt | exkl. slitvarningskontakt |
SKU:
5251028451-6
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Borrbild/Hålantal | 4 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 12 |
| Bromsskivetyp | Solid |
| Centreringsdiameter [mm] | 61 |
| Diameter (mm) | 238 |
| Höjd (mm) | 41 |
| Minimum tjocklek [mm] | 10,5 |
| Monteringssida | Fram |
SKU:
5251321003
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsskivetyp | Solid |
| Diameter (mm) | 265 |
| Monteringssida | Bakaxel |
| Höjd (mm) | 40,7 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 11 |
| Minimum tjocklek [mm] | 9 |
| Hålantal | 5 |
| Innerdiameter [mm] | 152 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 114,3 |
| Centreringsdiameter [mm] | 72 |
| Hål-Ø [mm] | 14 |
SKU:
5251241437
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bak |
| Bromsskivetyp | Solid |
| Diameter (mm) | 295 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 9.6 |
| Borrbild/Hålantal | 4/6 |
| Höjd (mm) | 72 |
| Minimum tjocklek [mm] | 8,4 |
| Centreringsdiameter [mm] | 68 |
SKU:
5251431461
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days