Bromssystem
| Bromsskivetjocklek (mm) | 12,6 |
| Diameter (mm) | 236 |
| Minimum tjocklek [mm] | 9,7 |
| Monteringssida | Fram |
| Bromsskivetyp | Solid |
| Höjd (mm) | 41 |
| Centreringsdiameter [mm] | 60 |
SKU:
5251281009
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5251423431
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Fram |
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 280 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 20 |
| Hålantal | 4 |
| Höjd (mm) | 70,5 |
| Vikt (kg) | 5,92 |
| Minimum tjocklek [mm] | 18,9 |
| Centreringsdiameter [mm] | 86,1 |
SKU:
5251342016
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251401377
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Vänster fram |
| Innerdiameter 1 [mm] | 137 |
| Ytterdiameter 1 [mm] | 310 |
SKU:
5251435113
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251346656
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251436093
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Gängmått | M12*1 |
| Yttergänga (mm) | 5 |
| Gänglängd 1 [mm] | 12 |
| Gänglängd 2 [mm] | 20 |
SKU:
5251994012
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (mm) | 38 mm |
| Monteringssida | Bak |
| Monteringssida | Vänster |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 12 mm |
SKU:
5251421523
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 38 |
| Bromssystem | ATE |
| Monteringssida | Bak |
| Från årsmodell | 01.2004 |
SKU:
5251434797
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd 1/ Längd 2 [mm] | 1866 / 1643 |
| Bromstyp | Skivor/trummor |
SKU:
5255347816
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Innerdiameter 1 [mm] | 53 |
| Ytterdiameter 1 [mm] | 310 |
SKU:
5251439912
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251401883
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromssystem | DBA, ABS |
| Monteringssida | Höger fram |
| Från årsmodell | 01.1983 |
| Till årsmodell | 12.1992 |
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Diameter (mm) | 38 mm |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 12 mm |
SKU:
5251421524
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251420379
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Gänglängd [mm] | 29 |
| Yttergänga (mm) | 7 |
| Gängmått | M6*1 |
SKU:
5251993677
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Längd (mm) | 38 |
| Monteringssida | Fram |
| Bromssystem | Lucas |
SKU:
5251433817
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Borrbild/Hålantal | 4 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 22 |
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Centreringsdiameter [mm] | 63,5 |
| Diameter (mm) | 258 |
| Höjd (mm) | 43,4 |
| Minimum tjocklek [mm] | 20 |
| Monteringssida | Fram |
SKU:
5251138202
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (mm) | 255 mm |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 10 mm |
| Bromsskivetyp | Solid |
| Hålantal | 5 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 112 mm |
| Hål-Ø | 15,3 mm |
| Monteringssida | Bakaxel |
SKU:
5251021501
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days