Bromssystem
SKU:
5251022670
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bredd (mm) | 52,74 |
| Bromstyp | Skiva |
| Tjocklek (mm) | 17,2 |
| Monteringssida | Bak |
| Längd (mm) | 86,9 |
| Slitvarningskontakt | Inkl. slitvarningskontakt |
SKU:
5251028451-3
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bak |
| Längd (mm) | 38 |
| Från årsmodell | 01.2000 |
| Bromssystem | Lucas |
SKU:
5251434442
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 315 |
| Gängmått 1 | M10x1 |
| Gängmått 2 | M10x1 |
| Monteringssida | Bak |
SKU:
5252432685
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 48 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 28 |
| Minimum tjocklek [mm] | 25,5 |
| Hålantal | 5 |
| Yta | Belagd |
| Innerdiameter [mm] | 141 |
| Ytterdiameter [mm] | 322 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 108 |
| Centreringsdiameter [mm] | 63,5 |
| Hål-Ø [mm] | 15,8 |
SKU:
5251437561
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251432363
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Fram |
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 279,8 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 26 |
| Borrbild/Hålantal | 4/8 |
| Höjd (mm) | 50,2 |
| Minimum tjocklek [mm] | 23 |
| Centreringsdiameter [mm] | 68 |
SKU:
5251432832
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 2160 |
| Längd 1 [mm] | 2087 |
| Monteringssida | Vänster |
SKU:
5255431684
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
| Längd (mm) | 305 mm |
| Gängmått 1 | 3/8 x 24 UNF |
| Gängmått 2 | 3/8 x 24 UNF |
SKU:
5252349426
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Från årsmodell | 1975 |
| Till årsmodell | 1993 |
| Monteringssida | Höger bak |
SKU:
52AEV0440
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Fram |
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 283,8 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 23.9 |
| Borrbild/Hålantal | 5/8 |
| Höjd (mm) | 41 |
| Minimum tjocklek [mm] | 21 |
| Centreringsdiameter [mm] | 70 |
SKU:
5251342529
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 278 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 48,5 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 25 |
| Minimum tjocklek [mm] | 23 |
| Hålantal | 5 |
| Innerdiameter [mm] | 140 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 114,3 |
| Centreringsdiameter [mm] | 72 |
| Hål-Ø [mm] | 14 |
SKU:
5251242877
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (mm) | 60 mm |
| Bromssystem | ATE |
SKU:
5251430375
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 238 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 41 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 20,1 |
| Minimum tjocklek [mm] | 17,7 |
| Hålantal | 4 |
| Innerdiameter [mm] | 128 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 100 |
| Centreringsdiameter [mm] | 61 |
| Hål-Ø [mm] | 12,5 |
SKU:
5251326572
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Hål-Ø | 19,05 mm |
SKU:
5241431785
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5251142729
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
3279878
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
5251437737
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 486 |
| Gängmått 1 | M10x1 |
| Gängmått 2 | M10x1 |
| Monteringssida | Fram |
SKU:
5252435043
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Växellådstyp | Automat |
| Vänster-/Högerstyrning | För vänsterstyrd |
SKU:
5252347671
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days