Bromssystem
| Diameter 1/diameter 2 (mm) | 287/70 mm |
| Monteringssida | Bak, vänster |
SKU:
5251434870
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Höjd 1 [mm] | 63,5 |
| Bredd 1 (mm) | 155,1 |
| Bredd 2 [mm] | 63,5 |
| Tjocklek 1 [mm] | 20,3 |
SKU:
5251054627
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (mm) | 38 mm |
| Material | Gjutjärn |
SKU:
5251430309
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Tjocklek (mm) | 16,3 |
| Höjd 1 [mm] | 48,4 |
| Höjd 1 [mm] | 53,6 |
| Slitvarningskontakt | Förberedd för slitvarningsvisare |
| Slitvarningskontakt | exkl. slitvarningskontakt |
| Bredd 1 (mm) | 122,4 |
| Bredd 2 [mm] | 122,4 |
SKU:
5251435837
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsskivetyp | Solid |
| Diameter (mm) | 245 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 10 |
| Hålantal | 5 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 112 |
SKU:
5251025601
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Från årsmodell | 2003 |
| Bromsstorlek (tum) | 16+ |
| För bromsskivediameter (mm) | 314 |
SKU:
5251340369
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (mm) | 38 mm |
| Bromssystem | ATE |
SKU:
5251431766
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 324 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 52 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 28 |
| Minimum tjocklek [mm] | 26 |
| Hålantal | 5 |
| Centreringsdiameter [mm] | 63,5 |
SKU:
5251433305
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bredd (mm) | 75,02 |
| Bromstyp | Skiva |
| Tjocklek (mm) | 20,8 |
| Monteringssida | Fram |
| Vikt (kg) | 2,22 |
| Längd (mm) | 155,1 |
| Bromssadelutförande | Bromsok (1 kolvs) |
| Minimum tjocklek [mm] | 19,3 |
| Längd 1 [mm] | 156,3 |
| Bredd 1 (mm) | 74,24 |
SKU:
5251434331
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251423645
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (mm) | 245 mm |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 10 mm |
| Bromsskivetyp | Solid |
| Hålantal | 5 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 112 mm |
| Monteringssida | Bakaxel |
SKU:
5251021067
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251348983
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 286 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 51,5 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 22 |
| Minimum tjocklek [mm] | 20,4 |
| Hålantal | 5 |
| Innerdiameter [mm] | 147,5 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 120 |
| Centreringsdiameter [mm] | 79 |
| Hål-Ø [mm] | 14,5 |
SKU:
5251052052
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Kuggar | 6 |
SKU:
5251426706
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Vänster fram |
| Från årsmodell | 01.1983 |
| Till årsmodell | 12.1990 |
| Diameter (mm) | 40 |
SKU:
5251432809
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (mm) | 57 |
| Monteringssida | Vänster fram |
SKU:
5251345745
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Tjocklek (mm) | 16,2 |
| Höjd 1 [mm] | 56,2 |
| Höjd 2 [mm] | 61,2 |
| Slitvarningskontakt | exkl. slitvarningskontakt |
| Bredd 1 (mm) | 123 |
| Bredd 2 [mm] | 123 |
SKU:
5251028451-7
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 280 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 46,3 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 22 |
| Minimum tjocklek [mm] | 20 |
| Hålantal | 5 |
| Innerdiameter [mm] | 146,5 |
| Hålantal 2 | 9 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 112 |
| Centreringsdiameter [mm] | 68 |
| Hål-Ø [mm] | 15,3 |
SKU:
5251422485
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Vänster bak |
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
SKU:
5251431375
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bredd (mm) | 65,2 |
| Bromstyp | Skiva |
| Tjocklek (mm) | 17,4 |
| Monteringssida | Fram |
| Vikt (kg) | 1,38 |
| Längd (mm) | 125 |
SKU:
5251431184
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days