Bromssystem
| Bredd (mm) | 25 mm |
| Diameter (mm) | 178 mm |
SKU:
5255432874C
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251992173
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsskivetyp | Solid |
| Diameter (mm) | 38 |
| Bromsoksutförande | Bromsok (2-kolvs) |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 9,6 |
SKU:
5251436494
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger fram |
| Diameter (mm) | 57 |
| Bromsoksutförande | Bromssadel (1-kolvs) |
SKU:
5251433745
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bredd (mm) | 77,55 |
| Bromstyp | Skiva |
| Tjocklek (mm) | 17,3 |
| Monteringssida | Fram |
| Vikt (kg) | 1,68 |
| Längd (mm) | 130 |
| Slitvarningskontakt | Inkl. slitvarningskontakt |
SKU:
5251433259
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Fram |
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 280 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 23.4 |
| Borrbild/Hålantal | 4/6 |
| Höjd (mm) | 43,6 |
| Minimum tjocklek [mm] | 21,5 |
| Centreringsdiameter [mm] | 68 |
SKU:
5251342150
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bredd (mm) | 61,2 |
| Bredd (mm) | 61,6 |
| Tjocklek (mm) | 15,8 |
SKU:
5251347336
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter 1/diameter 2 (mm) | 287/70 mm |
| Monteringssida | Bak, höger |
SKU:
5251434871
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Fram |
| Bromssystem | ATE |
SKU:
5251992044
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Fram |
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 281 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 24 |
| Borrbild/Hålantal | 4/6 |
| Höjd (mm) | 45,5 |
| Minimum tjocklek [mm] | 21,5 |
| Centreringsdiameter [mm] | 69 |
SKU:
5251432831
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd 1/ Längd 2 [mm] | 2625 / 760 |
| Monteringssida | Bak |
| Bromstyp | Skivor/trummor |
| Från årsmodell | 01.1966 |
| Till årsmodell | 12.1969 |
SKU:
5255439472
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5251423644
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (mm) | 245 mm |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 10 mm |
| Bromsskivetyp | Solid |
| Hålantal | 5 |
| Hålantal 2 | 9 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 112 mm |
| Hål-Ø | 15,3 mm |
| Monteringssida | Bakaxel |
SKU:
5251021536
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Innerdiameter 1 [mm] | 310 |
| Ytterdiameter 1 [mm] | 53 |
SKU:
5251439915
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251028151-3
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (tum) | 5/8 |
| Diameter (mm) | 15.875 |
| Bromssystem | ATE |
SKU:
5252433213
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsskivetyp | Solid |
| Diameter (mm) | 38 |
| Bromsoksutförande | Bromsok (2-kolvs) |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 9,6 |
SKU:
5251436495
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 470 |
| Monteringssida | Fram |
SKU:
5252430880
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 183 |
| Monteringssida | Bak |
SKU:
5252348695
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromssystem | ATE |
| Längd (mm) | 60 |
| Monteringssida | Fram |
SKU:
5251434565
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days