Bromssystem
| Monteringssida | Fram |
| Längd (mm) | 54 |
| Bromssystem | Lucas |
| Från årsmodell | 01.1995 |
SKU:
5251430564
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger |
SKU:
5251025124
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bredd (mm) | 67,38 |
| Bromstyp | Skiva |
| Tjocklek (mm) | 17,5 |
| Monteringssida | Fram |
| Vikt (kg) | 1,16 |
| Längd (mm) | 109,8 |
| Slitvarningskontakt | Ej förberedd för slitvarningsvisare |
SKU:
5251434787
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd 1/ Längd 2 [mm] | 1224 / 1208 |
| Monteringssida | Bak |
SKU:
5255436981
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (mm) | 60 mm |
| Bromssystem | ATE |
SKU:
5251430376
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (mm) | 57 |
| Monteringssida | Fram |
| Från årsmodell | 01.1992 |
| Till årsmodell | 12.1999 |
| Bromssystem | ATE |
SKU:
5251340582
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Kvalitet | WP |
| Monteringssida | Bakaxel höger |
SKU:
8155878
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Diameter (mm) | 48 |
| Bromssystem | ATE |
| Monteringssida | Fram |
| Till årsmodell | 12.1974 |
SKU:
5251344257
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsstorlek | 16 tum |
SKU:
5251347750
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bak |
| Längd 1/ Längd 2 [mm] | 1955/1875 |
| Från årsmodell | 01.2001 |
| Monteringssida | Vänster bak |
| Drivningstyp | 4-hjulsdrift |
| Monteringssida | Höger bak |
SKU:
5255436151
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Fram |
| Monteringssida | Vänster |
| Bromssystem | DBS, ABS |
| Från årsmodell | 01.1983 |
| Till årsmodell | 12.1992 |
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 410 |
| Innergänga 1 [mm] | M 10 * 1 |
| Yttergänga 1 [mm] | M 10 * 1 |
| Nyckelvidd | 14 |
| Nyckelvidd | 17 |
| Monteringssida | Bak |
SKU:
5252431726
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251154479
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251346698
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
0063870
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Bredd (mm) | 25 mm |
| Diameter (mm) | 178 mm |
SKU:
5255436345
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Från årsmodell | 2003 |
| Till årsmodell | 2011 |
| Vänster-/Högerstyrning | För vänsterstyrd |
SKU:
5252346023
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bak |
| Bromsskivetyp | Solid |
| Diameter (mm) | 227,8 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 9 |
| Borrbild/Hålantal | 4/5 |
| Höjd (mm) | 39,35 |
| Minimum tjocklek [mm] | 8 |
| Centreringsdiameter [mm] | 60 |
SKU:
5251431279
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (mm) | 38 mm |
| Bromssystem | ATE |
SKU:
5251433723
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251432526
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days