Bromssystem
SKU:
0027376
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Kvalitet | WP |
| Monteringssida | Bakaxel vänster |
SKU:
8155877
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Från årsmodell | 01.1998 |
| Till årsmodell | 12.2003 |
| Vänster-/Högerstyrning | För vänsterstyrd |
SKU:
5241346172
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5251992176
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 48 |
| Bromssystem | Lucas |
| Monteringssida | Fram |
| Från årsmodell | 01.1975 |
SKU:
5251430537
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Fram |
| Längd (mm) | 441 |
SKU:
5252431724
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 54 |
| Monteringssida | Fram |
| Från årsmodell | 01.1987 |
| Till årsmodell | 12.1994 |
| Bromssystem | Lucas |
SKU:
5251343228
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel höger |
| Bromsoksutförande | Bromssadel (1-kolvs) |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 9,5 mm |
| Diameter (mm) | 51 mm |
SKU:
5251342503
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel vänster |
| Bromsoksutförande | Bromssadel (1-kolvs) |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 9,5 mm |
| Diameter (mm) | 51 mm |
SKU:
5251342495
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 54 |
| Bromssystem | Lucas |
| Monteringssida | Fram |
| Från årsmodell | 01.1995 |
SKU:
5251434481
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Gängmått 1 | ø 10 |
| Gängmått 2 | F10X1 |
| Längd (mm) | 315 mm |
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251409377
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
0094378
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
5251120378
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251120377
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5221430964
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Bromsskivetyp | Solid |
| Diameter (mm) | 288 |
| Monteringssida | Bak |
| Höjd (mm) | 65 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 12 |
| Minimum tjocklek [mm] | 10 |
| Borrbild/Hålantal | 5/10 |
| Centreringsdiameter [mm] | 68 |
SKU:
5251431500C
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251433032C
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251433033C
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days