Bromssystem
SKU:
3476377
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
7521877
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
5251257878
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
3265877
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
3476378
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Fram |
| Diameter (mm) | 255 mm |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 22 mm |
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Hålantal | 4 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 100 mm |
| Höjd (mm) | 48,1 mm |
| Centreringsdiameter [mm] | 55 mm |
| Innerdiameter [mm] | 131,1 mm |
| Hål-Ø | 14,5 mm |
SKU:
5251402077
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Fram |
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 256 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 22 |
| Borrbild/Hålantal | 4/7 |
| Höjd (mm) | 40 |
| Minimum tjocklek [mm] | 20 |
| Centreringsdiameter [mm] | 61 |
SKU:
5251432031
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bakaxel höger |
| Kvalitet | WP |
SKU:
3518878
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
8183878
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| För bromsskivediameter (mm) | 325 |
| Kvalitet | WP |
| Material | aluminium |
| Monteringssida | Framaxel vänster |
SKU:
0093377
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
0065875
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Monteringssida | Bakaxel höger |
| Kvalitet | WP |
SKU:
0054878
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
8179876
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
8109376
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
3528878
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
9022877
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
3542878
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Kvalitet | WP |
| För bromsskivediameter (mm) | 274 |
| Monteringssida | Framaxel höger |
SKU:
8163378
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
0524878
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
3546875
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar