Bromssystem
| Kvalitet | WP |
| Monteringssida | Bakaxel |
SKU:
5508879
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
0028376
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
1617377
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Monteringssida | Bakaxel vänster |
| Diameter 1/diameter 2 (mm) | 370/115 |
| För bromsskivediameter (mm) | 300 |
| För bromsskivediameter (mm) | 336 |
| Kvalitet | WP |
SKU:
0062877
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
6422877
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| För bromsskivediameter (mm) | 310 |
| Kvalitet | WP |
| Monteringssida | Bakaxel vänster |
SKU:
9534873
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Gängstigning [mm] | 7/16 |
| Diameter (mm) | 5 mm |
| Storlek | 12x21,5 mm |
SKU:
5251994017
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter 1/diameter 2 (mm) | 345/130 |
| Kvalitet | WP |
| Monteringssida | Bakaxel |
SKU:
9568870
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| För bromsskivediameter (mm) | 256 |
| Kvalitet | WP |
| Monteringssida | Bakaxel höger |
SKU:
9515876
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
0524877
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
5252340495
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
0062876
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Diameter (mm) | 332 |
| Kvalitet | WP |
| Monteringssida | Framaxel vänster |
SKU:
0095377
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Bromsskivetyp | Solid |
| Diameter (mm) | 302 |
| Monteringssida | Bakaxel |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 12 |
| Hålantal | 5 |
| Hålantal 2 | 9 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 112 |
| Hål-Ø [mm] | 15,3 |
SKU:
5251026156
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Vänster-/Högerstyrning | För vänsterstyrd |
| Bromssystem | ATE |
| Gängmått | 2xM12x1 |
| Cylinderdiameter (mm) | 25,4 |
| Material | aluminium |
| Broms-/ Kördynamik | För fordon med ESP |
SKU:
5251346445
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Gängmått 1 | 1xM12x1 |
| Hål-Ø | 20 mm |
| Gängmått 2 | 2xM10x1 |
| Hål-Ø | 23,8 mm |
| Bromssystem | ATE |
| Material | aluminium |
| Broms-/ Kördynamik | För fordon med ASR |
SKU:
5251432304
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5251249877
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bakaxel höger |
| Diameter (mm) | 265 |
| Kvalitet | WP |
SKU:
2023878
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Diameter 1/diameter 2 (mm) | 285/37 |
| Kvalitet | WP |
| Monteringssida | Bakaxel höger |
SKU:
6037878
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
9506878
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar