Bromsslangar
| Från årsmodell | 2007 |
SKU:
5252342033
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bak |
| Yttergänga (mm) | M 10x1,0 |
| Innergänga (mm) | M 10x1,0 |
| Längd (mm) | 161 |
| Monteringssida | Höger |
| Monteringssida | Vänster |
SKU:
5252341650
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 200 |
| Nyckelvidd | 17/17 |
SKU:
5252345719
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 470 |
| Monteringssida | Fram |
SKU:
5252430880
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 183 |
| Monteringssida | Bak |
SKU:
5252348695
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
SKU:
5252346541
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Antal som behövs till en bil | 2 |
| Monteringssida | Fram |
| Längd (mm) | 355 |
SKU:
5252431400
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 225 |
| Monteringssida | Bak |
| Bromsstorlek (tum) | 15 |
| Drivningstyp | Framhjulsdrivning |
SKU:
5252436568
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 205 |
SKU:
5252343427
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bak |
| Längd (mm) | 295 |
SKU:
5252437472
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger fram |
| Längd (mm) | 426 |
| Innergänga (mm) | M 10x1,0 |
| Monteringssida | Vänster fram |
SKU:
5252345743
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 198 mm |
SKU:
5252343285
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 593 mm |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
| Monteringssida | Fram |
| Allmän information | Volvo 140(142,144) |
SKU:
5252437712
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Fram |
| Längd (mm) | 395 |
SKU:
5252431723
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5252431882
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bak |
| Längd (mm) | 428 |
SKU:
5252431264
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Innergänga (mm) | M 10 x 1 |
| Monteringssida | Fram |
| Längd (mm) | 350 |
| Monteringssida | Höger |
| Monteringssida | Vänster |
SKU:
5252341444
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 315 mm |
SKU:
5252346542
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5252439099
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 297 |
| Monteringssida | Bak |
| Yttergänga 1 [mm] | M10*1 |
| Innergänga 1 [mm] | M10*1 |
| Nyckelvidd | 14714 |
SKU:
5252439896
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days