Bromsslangar
SKU:
5252437705
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 315 |
| Gängmått 1 | M10x1 |
| Gängmått 2 | M10x1 |
| Monteringssida | Bak |
SKU:
5252432685
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
| Längd (mm) | 305 mm |
| Gängmått 1 | 3/8 x 24 UNF |
| Gängmått 2 | 3/8 x 24 UNF |
SKU:
5252349426
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Längd (mm) | 486 |
| Gängmått 1 | M10x1 |
| Gängmått 2 | M10x1 |
| Monteringssida | Fram |
SKU:
5252435043
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 410 |
| Innergänga 1 [mm] | M 10 * 1 |
| Yttergänga 1 [mm] | M 10 * 1 |
| Nyckelvidd | 14 |
| Nyckelvidd | 17 |
| Monteringssida | Bak |
SKU:
5252431726
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 265 |
| Gängmått 1 | M10x1 |
| Gängmått 2 | M10x1 |
| Monteringssida | Bak |
SKU:
5252438705
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5252435077
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Yttergänga [mm] | M10x1 |
| Nyckelvidd | 14/14 |
| Innergänga [mm] | M10x1 |
| Längd[mm] | 410 |
SKU:
5252437386
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 412 |
| Nyckelvidd | 15 |
| Fläns Ø [mm] | 10 |
| Kompletteringsartikel/tilläggsinfo 2 | utan hålskruv |
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 408 |
| Gängmått 1 | M10x1 |
| Gängmått 2 | M10x1 |
| Monteringssida | Höger eller vänster |
SKU:
5252430408
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Fram |
| Längd (mm) | 441 |
SKU:
5252431724
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Gängmått 1 | ø 10 |
| Gängmått 2 | F10X1 |
| Längd (mm) | 315 mm |
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Tillverkningsår från | 2003 |
SKU:
5255343175
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Modellår | 2003 - 2006 |
SKU:
5252347061
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Gängmått 1 | M10x1 |
| Gängmått 2 | M10x1 |
| Längd (mm) | 315 |
| Monteringssida | Fram |
SKU:
5252436176
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Modellår | 2003 - 2006 |
SKU:
5252347062
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 320 |
| Gängmått 1 | M10x1 |
| Gängmått 2 | M10x1 |
| Monteringssida | Bak |
SKU:
5252436569
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Längd (mm) | 345 mm |
| Yttergänga (mm) | M10x1 mm |
| Innergänga (mm) | M10x1 mm |
| Nyckelvidd | 14/14 |
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Bakaxel |
| Monteringssida | Höger |
| Fordonsutrustning | För fordon med elektr. parkeringsbroms |
| Längd (mm) | 329 mm |
SKU:
52524355095
Stock Status:
Temporary Sold Out