Bromsok
SKU:
5251432855
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Fram |
| Antal | 51604410 |
SKU:
5251431282
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Vänster fram |
| Diameter (mm) | 40 |
SKU:
5251433510
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Fram |
| Bromssystem | ATE |
| Längd (mm) | 36 |
| Från årsmodell | 01.1974 |
SKU:
5251433321
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (mm) | 54 |
| Monteringssida | Vänster fram |
SKU:
5251433307
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 60 |
| Monteringssida | Vänster fram |
| Bromssadelutförande | Bromsok (1 kolvs) |
| För bromsskivediameter (mm) | 336 |
SKU:
5251432857
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251433308
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (mm) | 38 |
| Monteringssida | Bak, höger |
| Bromsoksutförande | Bromsok |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 10,01 |
| Reservdelar | Utan hållare |
| Cylinderkolv diameter [mm] | 38 |
SKU:
5251022871
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (mm) | 60 mm |
| Bromssystem | ATE |
| För bromsskivediameter (mm) | 315 |
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
SKU:
5251432177
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| För bromsskivediameter (mm) | 314 mm |
| Bromsstorlek [tum] | 16''+ |
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Vänster bak |
| Diameter (mm) | 35 |
| Bromsoksutförande | Bromssadel (1-kolvs) |
SKU:
5251348136
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (mm) | 60 mm |
| Bromssystem | ATE |
SKU:
5251430150
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger fram |
SKU:
5251346376
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Vänster fram |
| Diameter (mm) | 57 |
SKU:
5251432907
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (mm) | 57 |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | utan hållare |
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bak |
| Diameter (mm) | 35 |
| Från årsmodell | 01.1994 |
| Bromssystem | ATE |
SKU:
5251343256
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (mm) | 60 |
| Monteringssida | Höger fram |
| För bromsskivediameter (mm) | 336 |
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
SKU:
5251432858
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Fordonsutrustning | för fordon med elektrisk parkeringsbroms |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | utan hållare |
| Position | Bakaxel |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | med elmotor |
| Kolvdiameter [mm] | 41 |
| Bromssystem | Lucas / TRW |
| Position | Höger |
| Bromssadelutförande | Bromsok med integrerad handbroms |
SKU:
5251025406
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Fordonsutrustning | för fordon med elektrisk parkeringsbroms |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | utan hållare |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | med elmotor |
| Kolvdiameter [mm] | 41 |
| Bromssystem | Lucas / TRW |
| Bromssadelutförande | Bromsok med integrerad handbroms |
SKU:
5251025405
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (mm) | 38 |
| Monteringssida | Bak, vänster |
| Bromsoksutförande | Bromsok |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 10 |
| Reservdelar | Utan hållare |
| Cylinderkolv diameter [mm] | 38 |
SKU:
5251022870
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days