Bromsok
SKU:
5251425424
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251342168
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 48 |
| Bromssystem | Lucas |
| Monteringssida | Fram |
| Från årsmodell | 01.1975 |
SKU:
5251430537
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 54 |
| Monteringssida | Fram |
| Från årsmodell | 01.1987 |
| Till årsmodell | 12.1994 |
| Bromssystem | Lucas |
SKU:
5251343228
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel höger |
| Bromsoksutförande | Bromssadel (1-kolvs) |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 9,5 mm |
| Diameter (mm) | 51 mm |
SKU:
5251342503
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel vänster |
| Bromsoksutförande | Bromssadel (1-kolvs) |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 9,5 mm |
| Diameter (mm) | 51 mm |
SKU:
5251342495
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 54 |
| Bromssystem | Lucas |
| Monteringssida | Fram |
| Från årsmodell | 01.1995 |
SKU:
5251434481
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251433032C
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251433033C
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251433032
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5251433033
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5251403539
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251242659
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251283092
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (mm) | 7 mm |
| Tandantal | 12 |
SKU:
5251025403
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromssystem | Lucas |
| Längd (mm) | 43 |
| Monteringssida | Bak |
| Motortyp | Diesel |
| Från årsmodell | 01.1990 |
| Till årsmodell | 12.1994 |
SKU:
5251430527
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 38 |
| Monteringssida | Bak |
| Från årsmodell | 01.1969 |
| Till årsmodell | 12.1975 |
| Bromssystem | ATE |
SKU:
5251433451
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251084181
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Diameter (mm) | 8 mm |
| Tandantal | 12 |
| Monteringssida | Bakaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
| Fordonsutrustning | För fordon med elektr. parkeringsbroms |
SKU:
5251028281
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days