Bromsok
| Diameter (mm) | 38 mm |
| Bromssystem | TRW |
SKU:
5251433722
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 38 |
| Monteringssida | Bak |
| Bromssystem | ATE |
SKU:
5251433831
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Vänster |
| Monteringssida | Framaxel |
SKU:
5251025123
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Fram |
| Antal | 51604410 |
SKU:
5251431241
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (mm) | 57 mm |
| Bromssystem | ATE |
SKU:
5251430731
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Fram |
| Längd (mm) | 57 |
| Från årsmodell | 01.1991 |
| Till årsmodell | 12.1997 |
| Bromssystem | Lucas |
SKU:
5251430585
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Chassinummer till | -X3025751 |
SKU:
5251346953
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bak |
| Längd (mm) | 40 |
| Bromssystem | ATE |
SKU:
5251434510
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251083915
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (mm) | 40 |
| Bromsoksutförande | Bromsok (2-kolvs) |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 9,6 |
SKU:
5251433573
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251423326
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251422948
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 54 |
| Monteringssida | Fram |
| Från årsmodell | 01.1990 |
| Till årsmodell | 12.1995 |
SKU:
5251430566
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251991301
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Chassinummer till | -X3025751 |
| Monteringssida | Höger bak |
SKU:
5251346946
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 38 |
| Bromssystem | Lucas |
| Monteringssida | Fram |
| Monteringssida | Bak |
| Från årsmodell | 01.1995 |
| Till årsmodell | 12.2003 |
SKU:
5251430521
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251133281
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (mm) | 40 |
| Bromsoksutförande | Bromsok (2-kolvs) |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 9,6 |
SKU:
5251433574
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Fordonsutrustning | För fordon utan elektr. parkeringsbroms |
| Monteringssida | Bakaxel |
| Diameter (mm) | 38 mm |
SKU:
5251431001
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251428015
Stock Status:
Temporary Sold Out