Bromsok
| Bromssystem | DBA, ABS |
| Monteringssida | Höger fram |
| Från årsmodell | 01.1983 |
| Till årsmodell | 12.1992 |
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Diameter (mm) | 38 mm |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 12 mm |
SKU:
5251421524
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 38 |
| Monteringssida | Fram |
| Bromssystem | Lucas |
SKU:
5251433817
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251022670
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bak |
| Längd (mm) | 38 |
| Från årsmodell | 01.2000 |
| Bromssystem | Lucas |
SKU:
5251434442
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (mm) | 60 mm |
| Bromssystem | ATE |
SKU:
5251430375
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251142729
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Fram |
| Längd (mm) | 54 |
| Bromssystem | Lucas |
| Från årsmodell | 01.1995 |
SKU:
5251430564
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger |
SKU:
5251025124
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (mm) | 60 mm |
| Bromssystem | ATE |
SKU:
5251430376
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (mm) | 48 |
| Bromssystem | ATE |
| Monteringssida | Fram |
| Till årsmodell | 12.1974 |
SKU:
5251344257
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (mm) | 57 |
| Monteringssida | Fram |
| Från årsmodell | 01.1992 |
| Till årsmodell | 12.1999 |
| Bromssystem | ATE |
SKU:
5251340582
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Fram |
| Monteringssida | Vänster |
| Bromssystem | DBS, ABS |
| Från årsmodell | 01.1983 |
| Till årsmodell | 12.1992 |
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251154479
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (mm) | 38 mm |
| Bromssystem | ATE |
SKU:
5251433723
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bak |
| Diameter (mm) | 32 |
| Antal som behövs till en bil | 2 |
| Från årsmodell | 01.1982 |
| Bromssystem | ATE |
SKU:
5251434431
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (mm) | 38 |
| Monteringssida | Bak, vänster |
| Bromsoksutförande | Bromsok |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 12 |
| Reservdelar | Utan hållare |
| Cylinderkolv diameter [mm] | 38 |
SKU:
5251133280
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (mm) | 57 mm |
| Bromssystem | ATE |
SKU:
5251430704
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bak |
| Diameter (mm) | 36 |
| Antal som behövs till en bil | 2 |
| Bromssystem | ATE |
SKU:
5251433832
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251431306
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days