Bromsskivor
| Monteringssida | Fram |
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 283,8 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 23.9 |
| Borrbild/Hålantal | 5/8 |
| Höjd (mm) | 41 |
| Minimum tjocklek [mm] | 21 |
| Centreringsdiameter [mm] | 70 |
SKU:
5251342529
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 278 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 48,5 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 25 |
| Minimum tjocklek [mm] | 23 |
| Hålantal | 5 |
| Innerdiameter [mm] | 140 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 114,3 |
| Centreringsdiameter [mm] | 72 |
| Hål-Ø [mm] | 14 |
SKU:
5251242877
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 238 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 41 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 20,1 |
| Minimum tjocklek [mm] | 17,7 |
| Hålantal | 4 |
| Innerdiameter [mm] | 128 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 100 |
| Centreringsdiameter [mm] | 61 |
| Hål-Ø [mm] | 12,5 |
SKU:
5251326572
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Bak |
| Bromsskivetyp | Solid |
| Diameter (mm) | 227,8 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 9 |
| Borrbild/Hålantal | 4/5 |
| Höjd (mm) | 39,35 |
| Minimum tjocklek [mm] | 8 |
| Centreringsdiameter [mm] | 60 |
SKU:
5251431279
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 256 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 41 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 24 |
| Minimum tjocklek [mm] | 21 |
| Hålantal | 4 |
| Innerdiameter [mm] | 123 |
| Hålantal 2 | 6 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 100 |
| Centreringsdiameter [mm] | 60 |
| Hål-Ø [mm] | 14 |
SKU:
5251282006
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Bak |
| Bromsskivetyp | Solid |
| Diameter (mm) | 277 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 11.9 |
| Borrbild/Hålantal | 5/10 |
| Höjd (mm) | 71 |
| Centreringsdiameter [mm] | 68 |
SKU:
5251431448
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsskivetyp | Solid |
| Diameter (mm) | 236 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 45,7 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 12,8 |
| Minimum tjocklek [mm] | 11,4 |
| Hålantal | 4 |
| Innerdiameter [mm] | 125,5 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 100 |
| Centreringsdiameter [mm] | 62 |
| Hål-Ø [mm] | 14,8 |
SKU:
5251425301
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Borrbild/Hålantal | 4 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 12,9 |
| Bromsskivetyp | Solid |
| Centreringsdiameter [mm] | 65 |
| Diameter (mm) | 255,6 |
| Höjd (mm) | 39,2 |
| Minimum tjocklek [mm] | 11 |
| Monteringssida | Fram |
SKU:
5251421032
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsskivetjocklek (mm) | 20 |
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Centreringsdiameter [mm] | 60 |
| Minimum tjocklek [mm] | 17 |
| Diameter (mm) | 236 |
| Monteringssida | Fram |
SKU:
5251282007
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsskivetyp | Solid |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 39 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 20 |
| Minimum tjocklek [mm] | 18 |
| Hålantal | 4 |
| Innerdiameter [mm] | 123,8 |
| Ytterdiameter [mm] | 239 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 100 |
| Centreringsdiameter [mm] | 65 |
| Hål-Ø [mm] | 13,6 |
SKU:
5251421012
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsskivetyp | Solid |
| Hålantal | 5 |
| Diameter (mm) | 258 mm |
| Monteringssida | Bak |
| Tjocklek (mm) | 9 mm |
SKU:
5251251014
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Fram |
| Bromsskivetyp | Solid |
| Diameter (mm) | 260 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 12 |
| Borrbild/Hålantal | 4/7 |
| Höjd (mm) | 40 |
| Minimum tjocklek [mm] | 10,8 |
| Centreringsdiameter [mm] | 61 |
SKU:
5251431278
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 288 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 55,4 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 25,1 |
| Minimum tjocklek [mm] | 21 |
| Hålantal | 5 |
| Innerdiameter [mm] | 144,2 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 112 |
| Centreringsdiameter [mm] | 68,2 |
| Hål-Ø [mm] | 16,5 |
SKU:
5251422536
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Borrbild/Hålantal | 5 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 12 |
| Bromsskivetyp | Solid |
| Centreringsdiameter [mm] | 63,5 |
| Diameter (mm) | 280 |
| Höjd (mm) | 34 |
| Minimum tjocklek [mm] | 10 |
| Monteringssida | Bak |
SKU:
5251133445
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsskivetyp | Solid |
| Diameter (mm) | 234 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 45,2 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 12 |
| Minimum tjocklek [mm] | 10 |
| Hålantal | 4 |
| Innerdiameter [mm] | 129,5 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 100 |
| Centreringsdiameter [mm] | 59 |
| Hål-Ø [mm] | 12,5 |
SKU:
5251279005
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 48 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 30 |
| Minimum tjocklek [mm] | 27,5 |
| Hålantal | 5 |
| Yta | Belagd |
| Innerdiameter [mm] | 141 |
| Ytterdiameter [mm] | 366 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 108 |
| Centreringsdiameter [mm] | 63,5 |
| Hål-Ø [mm] | 15,8 |
SKU:
5251430569
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Borrbild/Hålantal | 4 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 20 |
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Centreringsdiameter [mm] | 63,5 |
| Diameter (mm) | 239,5 |
| Höjd (mm) | 43 |
| Minimum tjocklek [mm] | 18 |
| Monteringssida | Fram |
SKU:
5251132013
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsskivetyp | Solid |
| Diameter (mm) | 282 |
| Monteringssida | Bakaxel |
| Höjd (mm) | 48,5 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 12 |
| Minimum tjocklek [mm] | 10 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 112 |
| Centreringsdiameter [mm] | 65 |
SKU:
5251421640C
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bak |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 11 mm |
| Bromsskivetyp | Solid |
| Centreringsdiameter [mm] | 72 mm |
| Höjd (mm) | 40,8 mm |
| Hål-Ø | 13,7 mm |
| Hålantal | 5 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 114,3 mm |
| Innerdiameter [mm] | 153 mm |
| Minimum tjocklek [mm] | 9 mm |
| Diameter (mm) | 302 mm |
SKU:
5251241658
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsskivetyp | Solid |
| Diameter (mm) | 286 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 51,5 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 12 |
| Minimum tjocklek [mm] | 10,4 |
| Hålantal | 5 |
| Innerdiameter [mm] | 148 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 120 |
| Centreringsdiameter [mm] | 79 |
| Hål-Ø [mm] | 14,5 |
SKU:
5251051027
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days