Bromsskivor
| Borrbild/Hålantal | 5/6 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 30 |
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Centreringsdiameter [mm] | 67,4 |
| Diameter (mm) | 296 |
| Höjd (mm) | 51 |
| Minimum tjocklek [mm] | 27 |
| Monteringssida | Fram |
SKU:
5251342213
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsskivetyp | Solid |
| Diameter (mm) | 245 |
| Monteringssida | Bak |
| Höjd (mm) | 46,2 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 10 |
| Minimum tjocklek [mm] | 8 |
| Borrbild/Hålantal | 4/4 |
| Bromsanläggning | Ej för fordon med förstärkt bromskraft |
| Centreringsdiameter [mm] | 68 |
SKU:
5251021191
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Borrbild/Hålantal | 5 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 10 |
| Bromsskivetyp | Solid |
| Centreringsdiameter [mm] | 68,2 |
| Diameter (mm) | 268 |
| Höjd (mm) | 45,8 |
| Minimum tjocklek [mm] | 8 |
| Monteringssida | Bak |
SKU:
5251421216
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel |
| Diameter (mm) | 238 mm |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 8 mm |
| Minimum tjocklek [mm] | 6 mm |
| Bromsskivetyp | Solid |
| Hålantal | 3 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 98 mm |
| Höjd (mm) | 29 mm |
| Centreringsdiameter [mm] | 57 mm |
| Innerdiameter [mm] | 124,5 mm |
| Hål-Ø | 13 mm |
SKU:
5251291036
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Borrbild/Hålantal | 5 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 18 |
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 301,8 |
| Höjd (mm) | 56 |
| Minimum tjocklek [mm] | 16 |
| Monteringssida | Bak |
SKU:
5251241232
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsskivetyp | Solid |
| Monteringssida | Bakaxel |
| Antal fälghål | 5 -hål |
| Höjd (mm) | 37 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 12 |
| Minimum tjocklek [mm] | 9 |
| Ytterdiameter [mm] | 280 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 108 |
| Centreringsdiameter [mm] | 63,6 |
SKU:
5251431476
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsskivetyp | Solid |
| Diameter (mm) | 239 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 38,9 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 10 |
| Minimum tjocklek [mm] | 8 |
| Hålantal | 4 |
| Innerdiameter [mm] | 124,5 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 100 |
| Centreringsdiameter [mm] | 65 |
| Hål-Ø [mm] | 13,6 |
SKU:
5251421004
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 258 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 48,6 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 24 |
| Minimum tjocklek [mm] | 22 |
| Hålantal | 5 |
| Innerdiameter [mm] | 142,5 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 114,3 |
| Centreringsdiameter [mm] | 72 |
| Hål-Ø [mm] | 13 |
SKU:
5251242076
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsskivetyp | Solid |
| Monteringssida | Bakaxel |
| Antal fälghål | 5 -hål |
| Höjd (mm) | 37,5 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 12 |
| Minimum tjocklek [mm] | 10 |
| Ytterdiameter [mm] | 302 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 108 |
| Centreringsdiameter [mm] | 63,6 |
SKU:
5251431477
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Borrbild/Hålantal | 5/6 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 12 |
| Bromsskivetyp | Solid |
| Centreringsdiameter [mm] | 67,4 |
| Diameter (mm) | 292 |
| Höjd (mm) | 48 |
| Minimum tjocklek [mm] | 10,5 |
| Monteringssida | Bak |
SKU:
5251342198
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 257 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 45 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 22 |
| Minimum tjocklek [mm] | 20 |
| Hålantal | 4 |
| Innerdiameter [mm] | 125 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 100 |
| Centreringsdiameter [mm] | 55 |
| Hål-Ø [mm] | 13 |
SKU:
5251242068
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Hål-Ø [mm] | 12,7 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 114,3 |
| Minimum tjocklek [mm] | 8 |
| Bromsskivetyp | full |
| Position | Bakaxel |
| Höjd [mm] | 62 |
| Hålantal | 5 |
| Innerdiameter [mm] | 172 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 9 |
| Ytterdiameter [mm] | 291,5 |
| Centreringsdiameter [mm] | 68 |
SKU:
5251279903
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 280 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 28,5 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 22 |
| Minimum tjocklek [mm] | 20 |
| Hålantal | 5 |
| Innerdiameter [mm] | 141 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 100 |
| Centreringsdiameter [mm] | 65 |
| Hål-Ø [mm] | 15,6 |
SKU:
5251422082
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsskivetyp | Ventilerad inifrån |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 47,8 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 25 |
| Minimum tjocklek [mm] | 22 |
| Borrbild/Hålantal | 05/06 |
| Yta | Belagd |
| Ytterdiameter [mm] | 296 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 108 |
| Centreringsdiameter [mm] | 63,6 |
SKU:
5251431414
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Fram |
| Diameter (mm) | 255 mm |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 22 mm |
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Hålantal | 4 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 100 mm |
| Höjd (mm) | 48,1 mm |
| Centreringsdiameter [mm] | 55 mm |
| Innerdiameter [mm] | 131,1 mm |
| Hål-Ø | 14,5 mm |
SKU:
5251402077
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Fram |
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 256 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 22 |
| Borrbild/Hålantal | 4/7 |
| Höjd (mm) | 40 |
| Minimum tjocklek [mm] | 20 |
| Centreringsdiameter [mm] | 61 |
SKU:
5251432031
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsskivetyp | Solid |
| Diameter (mm) | 302 |
| Monteringssida | Bakaxel |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 12 |
| Hålantal | 5 |
| Hålantal 2 | 9 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 112 |
| Hål-Ø [mm] | 15,3 |
SKU:
5251026156
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 247 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 34,2 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 20,4 |
| Minimum tjocklek [mm] | 18,5 |
| Hålantal | 4 |
| Innerdiameter [mm] | 133,2 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 108 |
| Centreringsdiameter [mm] | 66 |
| Hål-Ø [mm] | 12,8 |
SKU:
5251292024
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 235 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 46 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 22 |
| Minimum tjocklek [mm] | 20 |
| Hålantal | 4 |
| Innerdiameter [mm] | 125 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 100 |
| Centreringsdiameter [mm] | 55 |
| Hål-Ø [mm] | 13 |
SKU:
5251242546
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 256 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 46,5 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 22 |
| Minimum tjocklek [mm] | 20 |
| Hålantal | 4 |
| Innerdiameter [mm] | 132,7 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 108 |
| Centreringsdiameter [mm] | 68 |
| Hål-Ø [mm] | 15,4 |
SKU:
5251022012
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days