Bakvagn
| Lagringssätt | gummimetallager |
| Monteringssida | Bakaxel |
| Monteringssida | Höger |
| Monteringssida | Vänster |
| Monteringssida | Fram |
SKU:
5265340154
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Lagringssätt | gummimetallager |
| Monteringssida | Bakaxel |
| Monteringssida | Höger |
| Monteringssida | Vänster |
| Monteringssida | Bak |
| Antal per axel | 2 |
SKU:
5265340164
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Vänster |
| Längd (mm) | 266 mm |
| Konmått (mm) | 15,25 mm |
| Gängmått 1 | M14x1,5 |
| Gängmått 2 | M14x1,5 |
| Innerdiameter [mm] | 12,2 mm |
SKU:
5265260031
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bakaxel |
| Monteringssida | Vänster |
SKU:
5265340031
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 223 mm |
| Innerdiameter 1 [mm] | 12 mm |
| Monteringssida | Bakaxel |
| Monteringssida | Nedre |
| Monteringssida | Höger |
| Monteringssida | Vänster |
SKU:
5265433067
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Vänster |
| Monteringssida | Höger |
| Monteringssida | Bakaxel |
SKU:
5265432503
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 280 mm |
| Drivningstyp | 4-hjulsdrift |
SKU:
5265436072
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5265050080
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5265240030
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Nedre |
| Monteringssida | Fram |
| Längd [m] | 143 |
SKU:
5265430785
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bakaxel |
| Monteringssida | Vänster |
| Monteringssida | Upptill |
| Monteringssida | Höger |
| Stång/Stag | Styrstång |
SKU:
5265430786
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5265434868
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5265240080
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5265432184
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Drivningstyp | Framhjulsdrift |
| Fordonsutrustning | För fordon utan elektr. parkeringsbroms |
SKU:
5265432190
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5265050140
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
Original
SKU:
30741284
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5265437445
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5261437444
Stock Status:
Temporary Sold Out
Original
SKU:
987885
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days