Bakvagn
SKU:
5265130020
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bakaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
| Längd (mm) | 116 mm |
| Vänster-/Högerstyrning | För vänster-/högerstyrd |
| Stång/Stag | Kopplingstång |
| Gängmått | M10*1.25 |
SKU:
5265270060
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Innerdiameter 1 [mm] | 15 |
| Chassinummer från | 988143 |
SKU:
5265439686
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 266 mm |
| Konmått (mm) | 15,25 mm |
| Gängmått 1 | M14x1,5 |
| Gängmått 2 | M14x1,5 |
| Innerdiameter [mm] | 12,2 mm |
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger |
SKU:
5265260032
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Från årsmodell | 01.2000 |
SKU:
5265430470
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Vänster-/Högerstyrning | För vänster-/högerstyrd |
| Gängmått | M12x1,5 |
| Längd (mm) | 66 mm |
| Monteringssida | Bakaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
SKU:
5265050170
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Bakaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
| Längd (mm) | 105 mm |
| Gängmått | M10x1.25 |
SKU:
5265400020
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5265050090
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Allmän information | Mazda 3 SERIE |
| Årsmodell | 2004-2009 |
SKU:
5265248250
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bakaxel |
| Monteringssida | Höger |
SKU:
5265270140
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bakaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
SKU:
5265400030
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Allmän information | Mazda 3 SERIE |
| Årsmodell | 2004-2009 |
SKU:
5265248200
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger |
| Monteringssida | Nedre |
| Till årsmodell | 12.1997 |
SKU:
5265430122
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Bakaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
SKU:
5265437319
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Innerdiameter 1 [mm] | 15 |
| Från årsmodell | 01.2001 |
| Till årsmodell | 12.2004 |
| Stötdämparsystem | Nivåreglering |
SKU:
5265436986
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5265240100
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger |
| Monteringssida | Upptill |
| Till årsmodell | 12.1997 |
SKU:
5265430310
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5265270170
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Position | Bakre |
SKU:
5265020070
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days