Bakvagn
Original
SKU:
30776060
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
Original
SKU:
999258
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5265435457
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 25 mm |
| Ytterdiameter [mm] | 62 mm |
| Innergänga (mm) | 16 mm |
| Vänster-/Högerstyrning | För vänster-/högerstyrd |
SKU:
5261020200
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger eller vänster |
| Chassinummer till | X3034800 |
| Monteringssida | Bakaxel |
SKU:
5265340108PU
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Bakaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
SKU:
5265240040
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5265280022
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Innerdiameter 1 [mm] | 13 |
SKU:
5265436985
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Gängmått | M10x1,5 |
| Längd (mm) | 190 mm |
| Vänster-/Högerstyrning | För vänster-/högerstyrd |
| Stång/Stag | Kopplingstång |
SKU:
5265020090
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5265280021
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 208 mm |
| Yttergänga (mm) | M10 x 1,25 mm |
| Stång/Stag | Kopplingstång |
| Monteringssida | Bakaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
SKU:
5265270200
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5265050040
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bakaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
| Position | Främre |
SKU:
5265050749
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5265243039
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Vänster |
| Monteringssida | Upptill |
| Till årsmodell | 12.1997 |
SKU:
5265430300
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 50 mm |
| Vänster-/Högerstyrning | För vänster-/högerstyrd |
| Stång/Stag | Kopplingstång |
| Monteringssida | Bakaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
SKU:
5265050070
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Position | Bakre |
| Stång/Stag | Kopplingstång |
SKU:
5265020060
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bakaxel |
| Ytterdiameter [mm] | 80 mm |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
SKU:
5261141023
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5265050130
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Bakaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
| Längd (mm) | 80 mm |
| Längd över allt [mm] | 122 mm |
SKU:
5265280100
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days