Framvagn
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
| Gängmått | M10x1.25 |
| Längd (mm) | 60,5 mm |
| Rör-Ø [mm] | 10 mm |
| Stång/Stag | Kopplingstång |
| Vänster-/Högerstyrning | För vänster-/högerstyrd |
SKU:
5261400010
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
8128372
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Kvalitet | WP |
| Monteringssida | Höger |
| Styrsätt | Länkarm (tvär-) |
SKU:
3450362
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5519362
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5261343518
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
8161822
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Monteringssida | Bakaxel vänster |
| Styrsätt | Länkarm (längs-) |
| Stång/Stag | Styrstång |
| Kvalitet | WP |
| Längd (cm) | 62 |
SKU:
3450821
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
1617822
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
8179827
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Tjocklek (mm) | 46mm |
| Innerdiameter 1 [mm] | 12mm |
| Ytterdiameter 1 [mm] | 47mm |
| Ytterdiameter 2 [mm] | 21mm |
SKU:
5261130014
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 307 mm |
| Vänster-/Högertrafik | För vänstertrafik |
| Vänster-/Högertrafik | För högertrafik |
| Gängmått | M10*1,5 |
SKU:
5261050110
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
| Position | Yttre |
| Position | Nedre |
| Gängmått | M12x1.5 |
| Konmått (mm) | 14,4 mm |
SKU:
5261050020
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
9008829
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
| Längd (mm) | 99 mm |
SKU:
5261270020
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 125 mm |
| Gängmått | M10x1.25 |
| Monteringssida | Höger |
SKU:
5261142320
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Kvalitet | WP |
| Längd (cm) | 62 |
| Monteringssida | Bakaxel höger |
| Styrsätt | Länkarm (längs-) |
| Stång/Stag | Styrstång |
SKU:
3450822
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Monteringssida | Fram |
| Monteringssida | Framaxel |
| Innerdiameter 1 [mm] | 23,5 |
SKU:
5261343526PU
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
2536821
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Monteringssida | Nedre |
| Monteringssida | Framaxel höger |
| Konmått (mm) | 20,3 |
| Material | aluminium |
| Länkarmstyp | Länkarm (tvär-) |
SKU:
5261439628
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days