Framvagn
| Diameter fästpunkt [mm] | 10 mm |
| Vänster-/Högerstyrning | För vänster-/högerstyrd |
| Konmått (mm) | 16 mm |
SKU:
5261320000
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
9506363
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Monteringssida | Bakaxel höger |
| Reservdelar | Med bussning |
| Styrsätt | Länkarm (längs-) |
| Kvalitet | WP |
SKU:
2911822
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
1617827
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
1618828
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
SKU:
5261270180
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 40 mm |
| Ytterdiameter [mm] | 46,4 mm |
| Innerdiameter [mm] | 10,1 mm |
| Vänster-/Högerstyrning | För vänster-/högerstyrd |
| Monteringssida | Fram |
| Monteringssida | Bak |
| Monteringssida | Höger |
| Monteringssida | Vänster |
SKU:
5261420200
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Vänster-/Högerstyrning | För vänster-/högerstyrd |
| Gängmått | M14*1.5 |
| Konmått (mm) | 14,8 mm |
SKU:
5261270070
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
0026364
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
0550361
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Fram |
SKU:
5261432811
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
3453362
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
5519361
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Längd (mm) | 125 mm |
| Gängmått | M10x1.25 |
| Monteringssida | Bakaxel |
| Monteringssida | Vänster |
SKU:
5261142321
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5261050000
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
1136362
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Framaxel vänster |
| Styrsätt | Länkarm (tvär-) |
| Kvalitet | WP |
SKU:
2922361
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
| Gängmått | M14X1,5 |
SKU:
5261270004
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
| Längd (mm) | 63 mm |
| Gängmått | M10x1.25 |
SKU:
5261150000
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
8179828
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar