Länkarm framvagn
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
| Position | Inre |
| Längd (mm) | 48 mm |
| Ytterdiameter [mm] | 54,5 mm |
| Innerdiameter [mm] | 15 mm |
| Vänster-/Högerstyrning | För vänster-/högerstyrd |
SKU:
5261020190
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
3135820
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Konmått (mm) | 18 mm |
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger |
SKU:
5261130042
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
8179822
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Monteringssida | Bak |
| Innerdiameter 1 [mm] | 14,5 |
| Ytterdiameter 1 [mm] | 53,4 |
SKU:
5261430605
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
0550363
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
1618827
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
3512361
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
1617823
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
8183821
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
9504362
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
1628362
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
8137366
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
8179823
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
0913362
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5261050010
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
8179824
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
1135362
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
3452822
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Kvalitet | WP |
| Monteringssida | Höger |
| Styrsätt | Länkarm (tvär-) |
SKU:
3450362
Stock Status:
Temporary Sold Out