Länkarm framvagn
SKU:
5519362
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
8161822
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
1617822
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
8179827
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Tjocklek (mm) | 46mm |
| Innerdiameter 1 [mm] | 12mm |
| Ytterdiameter 1 [mm] | 47mm |
| Ytterdiameter 2 [mm] | 21mm |
SKU:
5261130014
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
2536821
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Monteringssida | Nedre |
| Monteringssida | Framaxel höger |
| Konmått (mm) | 20,3 |
| Material | aluminium |
| Länkarmstyp | Länkarm (tvär-) |
SKU:
5261439628
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
9506363
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Monteringssida | Bakaxel höger |
| Reservdelar | Med bussning |
| Styrsätt | Länkarm (längs-) |
| Kvalitet | WP |
SKU:
2911822
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
1617827
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
1618828
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Längd (mm) | 40 mm |
| Ytterdiameter [mm] | 46,4 mm |
| Innerdiameter [mm] | 10,1 mm |
| Vänster-/Högerstyrning | För vänster-/högerstyrd |
| Monteringssida | Fram |
| Monteringssida | Bak |
| Monteringssida | Höger |
| Monteringssida | Vänster |
SKU:
5261420200
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
0026364
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
0550361
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5519361
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
3453362
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
5261050000
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
1136362
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Framaxel vänster |
| Styrsätt | Länkarm (tvär-) |
| Kvalitet | WP |
SKU:
2922361
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
8179828
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar