Generator
| Höjd (mm) | 28 |
| Innerdiameter 1 [mm] | 8 |
| Ytterdiameter [mm] | 28 |
SKU:
5232430010
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228433465
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228436962
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Spänning | 14 V |
SKU:
5228434489
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228437015
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Generator-laddström [A] | 180 |
SKU:
5228432619
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Spänning | 14 |
| Generator-laddström [A] | 55 |
SKU:
5228433028
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bredd (mm) | 40,6 |
| Diameter 1 [mm] | 54 |
| Diameter 2 [mm] | 17 |
| Antal splines | 5 |
| Kompletteringsartikel/tilläggsinfo 2 | Specialverktyg krävs för montering |
| Avstånd första räfflan | 17,9 |
SKU:
5228437682
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Strömstyrka [A] | 140 |
SKU:
5228434516
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Spänning | 14 |
| Generator-laddström [A] | 100 |
SKU:
5228434712
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Spänning | 12 |
| Flänsantal | 6 |
| Remskivor Ø (mm) | 56 |
| Remskivor | Med frilöpande remskiva |
| Bil-elsystem | För fordon med 12V elsystem |
| Generator-laddström [A] | 140 |
SKU:
5228434709
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Generator-laddström [A] | 120 |
SKU:
5228437878
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Allmän information | Levereras utan löprulle |
SKU:
5228344738
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Generator-laddström [A] | 150 |
SKU:
5228434714
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Strömstyrka [A] | 140 |
SKU:
5228344440
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228433974
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228432575
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Generator-laddström [A] | 150 |
| Spänning | 14V |
| Remskivor Ø (mm) | 54 |
| Ribbantal | 5 |
| Kontaktutförande | COM-D (Plug 206) |
| Bil-elsystem | För fordon med 12V elsystem |
SKU:
5228432618
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
+Line
SKU:
195910080050
Stock Status:
Temporary Sold Out
+Line
| Spänning | 14 |
| Generator-laddström [A] | 160 |
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days