Bromshydraulik
| Längd (mm) | 198 mm |
SKU:
5252343285
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 593 mm |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
| Monteringssida | Fram |
| Allmän information | Volvo 140(142,144) |
SKU:
5252437712
Stock Status:
Temporary Sold Out
| För tillverkare | BO097 |
SKU:
5251437699
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Vänster-/Högerstyrning | För vänsterstyrd |
| Diameter (tum) | 8 |
SKU:
5251340844
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromssystem | Lucas |
| Diameter (tum) | 7/8 |
SKU:
5252343105
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Bromssystem | ATE |
| Diameter 1 [mm] | 16,8 |
| Diameter 2 [mm] | 23,8 |
SKU:
5252433779
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Fram |
| Längd (mm) | 395 |
SKU:
5252431723
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5252431882
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bak |
| Längd (mm) | 428 |
SKU:
5252431264
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Innergänga (mm) | M 10 x 1 |
| Monteringssida | Fram |
| Längd (mm) | 350 |
| Monteringssida | Höger |
| Monteringssida | Vänster |
SKU:
5252341444
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 315 mm |
SKU:
5252346542
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251433684
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromssystem | ATE |
| Diameter (tum) | 3/4 |
| Diameter 2 [mm] | 23,8 |
| Diameter 1 [mm] | 19 |
| Till årsmodell | 12.1991 |
SKU:
5252433445
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251436094
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251430800
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5252439099
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251343859
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromssystem | ATE |
| Diameter (tum) | 15/16 |
| Från årsmodell | 01.1988 |
| Till årsmodell | 12.1999 |
SKU:
5252344778
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromssystem | ATE |
| Gängmått | 10 x 1 (3) |
SKU:
5251436987
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 297 |
| Monteringssida | Bak |
| Yttergänga 1 [mm] | M10*1 |
| Innergänga 1 [mm] | M10*1 |
| Nyckelvidd | 14714 |
SKU:
5252439896
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days