Bromshydraulik
SKU:
5252437705
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Modellår | 1985-89 |
| Växellåds-ID | 323504-- |
| Vänster-/Högerstyrning | För vänsterstyrd |
SKU:
5241345001
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5251342089
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251346656
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251436093
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 315 |
| Gängmått 1 | M10x1 |
| Gängmått 2 | M10x1 |
| Monteringssida | Bak |
SKU:
5252432685
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251432363
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
| Längd (mm) | 305 mm |
| Gängmått 1 | 3/8 x 24 UNF |
| Gängmått 2 | 3/8 x 24 UNF |
SKU:
5252349426
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Hål-Ø | 19,05 mm |
SKU:
5241431785
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5251437737
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 486 |
| Gängmått 1 | M10x1 |
| Gängmått 2 | M10x1 |
| Monteringssida | Fram |
SKU:
5252435043
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 410 |
| Innergänga 1 [mm] | M 10 * 1 |
| Yttergänga 1 [mm] | M 10 * 1 |
| Nyckelvidd | 14 |
| Nyckelvidd | 17 |
| Monteringssida | Bak |
SKU:
5252431726
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251346698
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Typ av drivning | Pneumatisk |
| Bromssystem | ATE |
| Diameter (tum) | 9 |
| Parameter | T52 |
SKU:
5251439491
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Parameter | T52 |
| Diameter (tum) | 9 |
| Bromssystem | ATE |
| Typ av drivning | Pneumatisk |
SKU:
5251433673
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Hål-Ø | 15,87 mm |
SKU:
5241342670
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 265 |
| Gängmått 1 | M10x1 |
| Gängmått 2 | M10x1 |
| Monteringssida | Bak |
SKU:
5252438705
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5252435077
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bränsletyp | Bensin |
SKU:
5252435561
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Yttergänga [mm] | M10x1 |
| Nyckelvidd | 14/14 |
| Innergänga [mm] | M10x1 |
| Längd[mm] | 410 |
SKU:
5252437386
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days