Bromshydraulik
| Modellår | 2003 - 2006 |
SKU:
5252347062
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 320 |
| Gängmått 1 | M10x1 |
| Gängmått 2 | M10x1 |
| Monteringssida | Bak |
SKU:
5252436569
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Vänster |
| Vänster-/Högerstyrning | För högerstyrd |
| Från årsmodell | 01.1985 |
| Till årsmodell | 12.1998 |
SKU:
5241340689
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Gängmått 1 | 1xM12x1 |
| Hål-Ø | 20 mm |
| Gängmått 2 | 2xM10x1 |
| Hål-Ø | 23,8 mm |
| Bromssystem | ATE |
| Material | aluminium |
| Broms-/ Kördynamik | För fordon med ASR |
SKU:
5251432304
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Vänster-/Högerstyrning | För vänsterstyrd |
| Bromssystem | ATE |
| Gängmått | 2xM12x1 |
| Cylinderdiameter (mm) | 25,4 |
| Material | aluminium |
| Broms-/ Kördynamik | För fordon med ESP |
SKU:
5251346445
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Cylinderdiameter (mm) | 20,6 |
| Material | Gjutjärn |
| Gängmått | 4xM10x1 |
SKU:
5251439959
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Gängmått | 4xM10x1 |
| Cylinderdiameter (mm) | 20,6 |
| Material | Gjutjärn |
SKU:
5251439942
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Hål-Ø | 23,81 mm |
| Material | aluminium |
SKU:
5251343705
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Längd (mm) | 345 mm |
| Yttergänga (mm) | M10x1 mm |
| Innergänga (mm) | M10x1 mm |
| Nyckelvidd | 14/14 |
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Bakaxel |
| Monteringssida | Höger |
| Fordonsutrustning | För fordon med elektr. parkeringsbroms |
| Längd (mm) | 329 mm |
SKU:
52524355095
Stock Status:
Temporary Sold Out