Bromsslangar
SKU:
5255430010
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 310 |
| Gängmått 1 | M10x1 |
| Gängmått 2 | M10x1 |
| Monteringssida | Höger eller vänster |
SKU:
5252439347
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd över allt [mm] | 405 |
| Nyckelvidd | 14/14 |
| Gänglängd 1 [mm] | 10 |
| Gänglängd 2 [mm] | 13 |
SKU:
5252435464
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5252435096
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5252435095
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5252439100
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Fram |
| Vikt (kg) | 0,08 |
| Längd över allt [mm] | 363 |
| Längd (mm) | 345 |
SKU:
5252436813
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bak |
| Längd (mm) | 285 |
SKU:
5252435462
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5252435075
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger och Vänster |
| Monteringssida | Fram |
SKU:
5252437713
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bakaxel |
| Längd (mm) | 215 |
SKU:
5252345166
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bakaxel |
| Längd (mm) | 350 mm |
SKU:
5252437309
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 271 |
| Längd över allt [mm] | 307 |
| Yttergänga 1 [mm] | M10X1MM |
| Gänglängd 1 [mm] | 23 |
| Yttergänga 2 [mm] | M10X1MM |
| Gänglängd 2 [mm] | 13 |
SKU:
5252341792
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bak |
| Monteringssida | Höger eller vänster |
| Längd (mm) | 328 |
SKU:
5252439594
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Fram |
| Längd (mm) | 218 mm |
| Gängmått 1 | M 3/8 24 |
| Gängmått 2 | M 3/8 24 |
SKU:
5252345254
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Längd (mm) | 555 |
| Monteringssida | Fram |
| Monteringssida | Höger |
| Monteringssida | Vänster |
SKU:
5252346474
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bak |
| Längd (mm) | 270 mm |
SKU:
5252341784
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Från årsmodell | 2007 |
SKU:
5252342032
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Gängmått 1 | M10x1 |
| Gängmått 2 | M10x1 |
| Monteringssida | Höger |
| Monteringssida | Vänster |
| Längd (mm) | 325 mm |
SKU:
5252347076
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Fram |
| Längd (mm) | 412 |
SKU:
5252433748
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days