Stabilisator framvagn
| Kvalitet | WP |
| Längd (cm) | 46 |
| Styrsätt | Länkarm (längs-) |
| Stång/Stag | Styrstång |
SKU:
8112829
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
| Längd (mm) | 63 mm |
| Gängmått | M10x1.25 |
SKU:
5261150000
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger eller vänster |
| Diameter (mm) | 18 |
| Chassinummer till | X3034800 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Chassi | För fordon utan sportchassi |
SKU:
5261340076PU
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Bakaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
SKU:
5261270250
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel höger |
| Stång/Stag | Styrstång |
| Kvalitet | WP |
SKU:
3528366
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5261280040
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Kvalitet | WP |
| Monteringssida | Framaxel vänster |
| Stång/Stag | Styrstång |
SKU:
3528365
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Längd (mm) | 73 mm |
| Yttergänga (mm) | M10 x 1,25 mm |
| Stång/Stag | Kopplingstång |
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
SKU:
5261150010
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Tillverkningsår till | 1961 |
| Monteringssida | Höger |
SKU:
5261439222
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 323 mm |
| Vänster-/Högerstyrning | För vänster-/högerstyrd |
| Gängmått | M12x1,75 |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
| Monteringssida | Framaxel |
SKU:
5261290010
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger och Vänster |
| Monteringssida | Framaxel |
| Position | Yttre |
| Konmått (mm) | 14 mm |
| Gängmått | M10x1 |
| Vänster-/Högertrafik | För högertrafik |
| Längd (mm) | 300 mm |
| Längd över allt [mm] | 338 mm |
| Vänster-/Högertrafik | För vänstertrafik |
SKU:
5261050100
Stock Status:
Temporary Sold Out
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
2553829
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
| Längd (mm) | 304 |
| Stång/Stag | Kopplingstång |
SKU:
5261349141
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
8128371
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
| Stång/Stag | Kopplingstång |
| Längd (mm) | 56 mm |
| Gängmått 1 | M12X1,5 |
| Gängmått 2 | M12X1,5 |
SKU:
5261260100
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5261240110
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Stång/Stag | Kopplingstång |
| Gängmått | M10 |
| Vänster-/Högerstyrning | För vänster-/högerstyrd |
SKU:
5261080000
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
2926828
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5261420220
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days