Stabilisator framvagn
| Monteringssida | Fram |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
SKU:
5261240560
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5261240012
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Vänster |
| Stång/Stag | Kopplingstång |
| Vänster-/Högerstyrning | För vänster-/högerstyrd |
| Längd (mm) | 90 mm |
SKU:
5261020110
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 72 mm |
| Gängmått | M10x1.25 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger |
SKU:
5261400072
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5261243033
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Vänster |
| Diameter (mm) | 18 |
SKU:
5261439407
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
SKU:
5261130010
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Vänster |
SKU:
5261400071
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Gängmått 1 | MM10x1.5R |
| Längd 1 [mm] | 238 mm |
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger |
| Monteringssida | Vänster |
SKU:
5261130080
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Tillverkningsår från | 1962 |
| Monteringssida | Höger |
SKU:
5261431707
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 228 mm |
| Stång/Stag | Kopplingstång |
| Vänster-/Högerstyrning | För vänster-/högerstyrd |
| Gängmått | M10*1.5 |
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5261240090
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5261243030
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
| Längd (mm) | 251 mm |
| Tillverkningsår till | 09.02 |
SKU:
5261133036
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
| Gängmått | M10x1.5 |
| Längd (mm) | 364 mm |
SKU:
5261320020
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
SKU:
5261280050
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5261290060
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Material | aluminium |
| Monteringssida | Fram, Höger eller Vänster |
| Stång/Stag | Kopplingstång |
| Kvalitet | WP |
SKU:
2532373
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger |
SKU:
5261050092
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Chassinummer | CH -S2012271 |
| Chassinummer | CH -S7014772 |
| Modellår | 1994 - 1996 |
SKU:
5261340078
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days