Stabilisator framvagn
SKU:
5261270040
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
SKU:
5261400280
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Vänster |
| Monteringssida | Höger |
| Monteringssida | Fram |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 21,5 |
| Vikt (kg) | 0,28 |
| Innerdiameter [mm] | 10 |
| Ytterdiameter [mm] | 25 |
SKU:
5261340086
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
SKU:
5261130050
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger |
| Längd (mm) | 53 mm |
| Gängmått | M10x1.25 |
SKU:
5261260062
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Vänster |
| Längd (mm) | 72 mm |
| Stång/Stag | Kopplingstång |
| Gängmått | M10x1.25 |
| Vänster-/Högerstyrning | För vänster-/högerstyrd |
SKU:
5261400011
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
3476370
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Kvalitet | WP |
| Längd (mm) | 155 |
| Material | stål |
| Monteringssida | Framaxel höger |
| Stång/Stag | Kopplingstång |
SKU:
3451372
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5261243032
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bakaxel |
| Monteringssida | Vänster |
SKU:
5261050081
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Vänster |
SKU:
5261050091
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger och Vänster |
| Monteringssida | Framaxel |
SKU:
5261140030
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Tillverkningsår från | 1962 |
| Monteringssida | Vänster |
SKU:
5261431706
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
9036370
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger |
| Monteringssida | Vänster |
| Gängmått 1 | M10x1,25 |
| Längd (mm) | 99 mm |
SKU:
5261270160
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Stång/Stag | Kopplingstång |
| Diameter (mm) | 10 mm |
| Material | plast |
| Längd (mm) | 103 mm |
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5261240150
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Fram |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
SKU:
5261420120
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5261240011
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
| Längd (mm) | 85 mm |
| Gängmått | M8x1,25 |
| Innerdiameter [mm] | 17 mm |
SKU:
5261280030
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days