Elsystem och sensorer
| Polantal | 4 |
SKU:
5228432083
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228345462
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Årsmodell | 1994 |
SKU:
5228437644
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228437699
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228433572
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5287430105
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228438397
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228435599
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228349959
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228349965
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bak |
SKU:
5228437144
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Spänning | 12 V |
| Nominell effekt [kW] | 2,2 kW |
| Tandantal | 9 |
| Antal fästhål | 3 |
| Fläns Ø [mm] | 76 mm |
| Längd 1/ Längd 2 [mm] | 205 mm / 0 mm |
| Längd 3 [mm] | 25 mm |
| Rotationsriktning | Rotation medsols |
SKU:
5228432200
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Fram |
| Monteringssida | Bak |
SKU:
5228431632
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Fram eller bak |
| Kem.egenskaper | Lackerbar |
| Längd (mm) | 40,85 mm |
| Bredd (mm) | 22 mm |
| Höjd (mm) | 26,3 mm |
| Antal anslutningar | 3 |
| Diameter (mm) | 15,48 mm |
SKU:
5228431633
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Från årsmodell | 01.1998 |
| Till årsmodell | 12.2003 |
SKU:
5228347551
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228431161
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Färg | Grön |
| Modell | CS |
| Modell | 1992-98 |
SKU:
5228349985
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Från årsmodell | 01.1985 |
| Till årsmodell | 12.1987 |
SKU:
5228433805
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228342012
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228437288
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days