Elsystem och sensorer
| Spänning | 12 V |
| Tandantal | 9 |
| Nominell effekt [kW] | 1,1 kW |
| Rotationsriktning | Rotation medsols |
| Fläns Ø [mm] | 76 mm |
| Längd 1 [mm] | 185 mm |
| Antal fästhål | 3 |
SKU:
5228432199
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228438019
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228436209
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd 1/ Längd 2 [mm] | 187 mm / 18 mm |
| Tandantal | 9 |
| Rotationsriktning | Rotation medsols |
| Fläns Ø [mm] | 89 mm |
| Spänning | 12 V |
| Nominell effekt [kW] | 1,4 kW |
SKU:
5228341491
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Modellår | 2002-04 |
SKU:
5228346523
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Modellår | 2005 |
SKU:
5228347042
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Vänster |
| Specifikation | Med kabel för extra stoppljus |
SKU:
5228434695
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Till årsmodell | 12.1993 |
SKU:
5228343627
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Växellådstyp | Automat |
| Längd (mm) | 170 |
| Motstånd [Ohm] | 500 |
SKU:
5228438039
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Spänning [V] | 12 |
| Rotationsriktning | Rotation medsols |
| Fläns Ø [mm] | 63,5 |
| Antal fästhål | 3 |
| Kuggar | 11 |
| Startmotoreffekt | 1,2 |
| Kuggdrev-grundläge | 15,5 |
SKU:
5228433690
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Spänning [V] | 12 |
| Tandantal | 9 |
| Nominell effekt [kW] | 1,4 |
| Allmän information | Lång modell |
SKU:
5228341478
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228431345
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Från årsmodell | 01.1989 |
| Till årsmodell | 12.1993 |
SKU:
5228432546
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Anslutningsantal | 2 |
SKU:
5228433485
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228435108
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228343176
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Spänning | 12 |
| Fläns Ø [mm] | 82 |
| Längd 1/ Längd 2 [mm] | 187.0 mm / 20.0 mm |
| Rotationsriktning | Rotation medsols |
| Tandantal | 9 |
| Antal fästhål | 2 |
| Nominell effekt [kW] | 1,1 kW |
SKU:
5228344758
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Från årsmodell | 01.1991 |
| Till årsmodell | 12.1994 |
SKU:
5228434322
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228340931
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228430603
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days