Elsystem och sensorer
SKU:
5228433936
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228347465
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228340951
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Färg | Svart |
| Tillverkningsår från | 01.1992 |
| Tillverkningsår till | 12.1998 |
SKU:
5228341522
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Kvalitet | WP |
| Monteringssida | Bak |
SKU:
96009009
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Kvalitet | WP |
| Monteringssida | Fram eller bak |
SKU:
96009025
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Monteringssida | Bak |
| Från årsmodell | 01.1975 |
| Till årsmodell | 12.1993 |
SKU:
5228438467
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228349480
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228433130
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Kvalitet | WP |
SKU:
96009016
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Spänning | 12 V |
| Nominell effekt [kW] | 2,2 kW |
| Tandantal | 9 |
| Antal fästhål | 2 |
| Fläns Ø [mm] | 82,5 mm |
| Längd 1/ Längd 2 [mm] | 180 mm / 20 mm |
| Längd 3 [mm] | 28,5 mm |
| Rotationsriktning | Rotation medsols |
SKU:
5228431250
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Från årsmodell | 01.1998 |
| Till årsmodell | 12.2003 |
SKU:
5228343463
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Fram eller bak |
| Kvalitet | WP |
SKU:
96009018
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
5228345906
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228434448
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228438179
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Fram |
SKU:
5228431638
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bak |
SKU:
5228343354C
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Broms-/ Kördynamik | För fordon med DSTC |
SKU:
5228433083
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228434802
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days