Filter
| Längd (mm) | 331 |
| Filterutförande | Kupéluftsfilter |
| Bredd (mm) | 164 |
| Höjd (mm) | 31 |
SKU:
5287340120
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Höjd (mm) | 92 |
| Filterutförande | Skruvfilter |
| Ytterdiameter 1 [mm] | 76 |
| Innerdiameter 1 [mm] | 63 |
| Innerdiameter 2 [mm] | 72 |
SKU:
5222431781
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Höjd (mm) | 138,5 |
| Innerdiameter 1 [mm] | 95 |
| Ytterdiameter 1 [mm] | 176 |
| Form | Rund |
SKU:
5224342491
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 348 |
| Bredd (mm) | 184,5 |
| Höjd (mm) | 49 |
SKU:
5224438093
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 335 |
| Bredd (mm) | 164,5 |
| Höjd (mm) | 37 |
| Från årsmodell | 01.1979 |
SKU:
5224433505
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Höjd (mm) | 69 |
| Filterutförande | Filterinsats |
| Ytterdiameter 1 [mm] | 64 |
| Innerdiameter 1 [mm] | 29 |
SKU:
5222430798
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 286 |
| Bredd (mm) | 207 |
| Höjd (mm) | 57 |
SKU:
5287429644
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 235 |
| Bredd (mm) | 209 |
| Höjd (mm) | 34 |
SKU:
5287430140
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Klimatzoner | för kalla klimatzoner |
| Filterutförande | Filterinsats |
| Höjd (mm) | 75,3 mm |
| Bredd (mm) | 135,5 mm |
| Längd (mm) | 344,5 mm |
SKU:
5224429620
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5222435808
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 260 |
| Bredd (mm) | 168 |
| Tjocklek (mm) | 35 |
| Filterutförande | Kupefilter, aktivt kol |
SKU:
5287430150
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 226 |
| Bredd (mm) | 198,5 |
| Bredd 1 (mm) | 134 |
| Höjd (mm) | 68 |
SKU:
5224436833
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Form | Rund |
| Ytterdiameter 1 [mm] | 168 |
| Innerdiameter 1 [mm] | 115 |
| Höjd (mm) | 87 |
SKU:
5224430406
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Ytterdiameter 1 [mm] | 76 |
| Innerdiameter 1 [mm] | 63 |
| Innerdiameter 2 [mm] | 72 |
| Höjd (mm) | 75 |
SKU:
5222431616
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Ytterdiameter 1 [mm] | 76 |
| Innerdiameter 1 [mm] | 62 |
| Innerdiameter 2 [mm] | 71 |
| Höjd (mm) | 123 |
SKU:
5222023314
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5287437748
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 234 |
| Bredd (mm) | 206,5 |
| Höjd (mm) | 67 |
SKU:
5224437444
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Höjd (mm) | 57 mm |
| Totallängd | 214 mm |
| Bredd (mm) | 287 mm |
SKU:
5287429653
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Filterutförande | Skruvfilter |
| Kåpans diameter [mm] | 93,5 mm |
| Höjd (mm) | 185 mm |
SKU:
5222438162
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 336 |
| Bredd (mm) | 241 |
| Höjd (mm) | 57 |
SKU:
5224437546
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days